Plugins - Survey Maker - Stable (latest release) - en to nl_BE translation catalogue (1125 entries)

en:  %s Nope, you will not! %s All the data(surveys, settings, and submissions) of the plugin will remain unchanged even after switching to the Pro version. You don't need to redo what you have already created with the free version. %s For further detailed instructions, please check out the upgrade guide of the plugin. %s
nl_BE:  %sNee, dat gebeurt niet!%s Alle gegevens (enquêtes, instellingen en inzendingen) van de plugin blijven ongewijzigd, zelfs na het overschakelen naar de Pro versie. Je hoeft niet opnieuw te doen wat je al hebt gemaakt met de gratis versie. %sVoor meer gedetailleerde instructies, bekijk de upgrade gids van de plugin.%s

en:  Configure the settings and save the hook.
nl_BE:  Configureer de instellingen en sla de hook op.

en:  Responses
nl_BE:  reacties

en:  submissions
nl_BE:  inzendingen

en: "Other" answer(s)
nl_BE: "Andere" antwoord(en)

en: "Other" answers
nl_BE: "Andere" antwoorden

en: %s %s of %s
nl_BE: %s %s van %s

en: %s By Cookie %s - Detect the users by their browser cookies and limit them.  It will work both for guests and registered users.
nl_BE: %s Per cookie %s - Detecteer gebruikers aan de hand van hun browsercookies en beperk ze. Het werkt zowel voor gasten als voor geregistreerde gebruikers.

en: %s By Cookie and IP %s - Detect the users both by their browser cookies and IP addresses and limit them. It will work both for guests and registered users.
nl_BE: %sPer cookie en IP%s - Detecteer gebruikers via hun browser cookies en IP-adressen en beperk ze. Het werkt zowel voor gasten als voor geregistreerde gebruikers.

en: %s By IP %s - Detect the users by their IP addresses and limit them. This will work both for guests and registered users. Note: in general, IP is not a static variable, it is constantly changing when the users change their location/ WIFI/ Internet provider.
nl_BE: %sOp IP%s - Detecteer de gebruikers aan de hand van hun IP-adressen en beperk ze. Dit werkt zowel voor gasten als voor geregistreerde gebruikers. Opmerking: over het algemeen is IP geen statische variabele, het verandert constant wanneer gebruikers van locatie/WIFI/internetprovider veranderen.

en: %s By User ID %s - Detect the users by their WP User IDs and limit them. This will work only for registered users. It's recommended to use this method to get more reliable results.
nl_BE: %sOp gebruiker ID%s - Detecteer de gebruikers aan de hand van hun WP gebruiker ID's en beperk ze. Dit werkt alleen voor geregistreerde gebruikers. Het is aanbevolen om deze methode te gebruiken om betrouwbaardere resultaten te krijgen.

en: %s Center %s - Displays the answers at the center of the container.
nl_BE: %sCentraal%s - Toont de antwoorden in het midden van de container.

en: %s Left %s - Displays the answers at the beginning of the container.
nl_BE: %sLinks%s - Toont de antwoorden aan het begin van de container.

en: %s Right %s - Displays the answers at the end of the container.
nl_BE: %sRechts%s - Toont de antwoorden aan het einde van de container.

en: %s Space around %s - Displays the answers with space before, between, and after the lines (Only for grid view).
nl_BE: %sRuimte rondom%s - Toont de antwoorden met spaties voor, tussen en na de regels (alleen voor rasterweergave).

en: %s Space between %s - Displays the answers with space between the lines (Only for grid view).
nl_BE: %sRuimte ertussen%s - Toont de antwoorden met spaties tussen de regels (alleen voor rasterweergave).

en: %s You can! %s With the help of the plugin, you can create unlimited online surveys with multi sections. Quick, easy, and reliable for creating surveys interesting and engaging to take. %s A drastic increase in conversion rate is guaranteed %s
nl_BE: %sDat kan!%s Met de hulp van de plugin kan je onbeperkt online enquêtes maken met meerdere secties. Snel, gemakkelijk en betrouwbaar voor het maken van enquêtes die interessant en boeiend zijn om in te vullen. %sEen drastische toename in conversie is gegarandeerd%s

en: %sClassic Dark:%s Dark background, light text.
nl_BE: %sKlassiek donker:%s donkere achtergrond, lichte tekst.

en: %sClassic Light:%s Light background, dark text.
nl_BE: %sKlassiek licht:%s lichte achtergrond, donkere tekst.

en: %sContain:%s Resize the image to be displayed fully.
nl_BE: %sBevat:%s formaat van de afbeelding wijzigen zodat deze volledig wordt getoond.

en: %sCover:%s Resize the image so that it fills the whole container. The image may be trimmed to fit.
nl_BE: %sCover:%s formaat van de afbeelding wijzigen, zodat deze de hele container vult. De afbeelding kan worden bijgesneden om te passen.

en: %sCover:%s Resize the image to cover the whole container. The image may be trimmed to fit.
nl_BE: %sCover:%s formaat van de afbeelding wijzigen, zodat deze de hele container bedekt. De afbeelding kan worden bijgesneden om te passen.

en: %sFill:%s Resize the image to cover the whole container. The image may be stretched to fit.
nl_BE: %sVullen:%s formaat van de afbeelding wijzigen om de hele container te bedekken. De afbeelding kan worden uitgerekt om te passen.

en: %sMinimal:%s Transparent background, dark text.
nl_BE: %sMinimaal:%s transparante achtergrond, donkere tekst.

en: %sNone:%s The image is not resized at all.
nl_BE: %sGeen:%s het formaat van de afbeelding is helemaal niet aangepast.

en: %sNone:%s The image is not resized.
nl_BE: %sGeen:%s de afbeelding is niet van formaat gewijzigd.

en: %sUnset:%s Rescale the image to be smaller than contain or none.
nl_BE: %sUnset:%s herschaal de afbeelding zodat deze kleiner is dan bevatten of geen.

en: %sUnset:%s The variable does not exist.
nl_BE: %sUnset:%s de variabele bestaat niet.

en: 12 months
nl_BE: 12 maanden

en: 30 Day Money Back Guarantee
nl_BE: 30-dagen geld terug garantie

en: 5 site
nl_BE: 5 websites

en: 60 min Video Guide
nl_BE: 60 min video gids

en: API Access Key
nl_BE: API toegangssleutel

en: API Access URL
nl_BE: API toegang URL

en: API Key
nl_BE: API-sleutel

en: Ability to allow users to create a survey from the front-end.
nl_BE: Mogelijkheid om gebruikers een enquête te laten maken vanaf de front-end.

en: Ability to manage Survey Maker plugin only for selected user roles.
nl_BE: Mogelijkheid om de Survey Maker plugin alleen voor geselecteerde gebruikersrollen te beheren.

en: Access by user role
nl_BE: Toegang per gebruiker rol

en: Access only to selected user role(s)
nl_BE: Alleen toegang tot geselecteerde gebruikersrol(len)

en: Access only to selected user(s)
nl_BE: Alleen toegang voor geselecteerde gebruiker(s)

en: Activate this option, if you want to open the URL in a new tab.
nl_BE: Activeer deze optie als je de URL in een nieuw tabblad wilt openen.

en: ActiveCampaign Settings
nl_BE: ActiveCampaign instellingen

en: ActiveCampaign automation
nl_BE: ActiveCampaign automatisatie

en: ActiveCampaign integration
nl_BE: ActiveCampaign integratie

en: ActiveCampaign list
nl_BE: ActiveCampaign lijst

en: Add Gif
nl_BE: Gif toevoegen

en: Add Image
nl_BE: Afbeelding toevoegen

en: Add New
nl_BE: Nieuwe toevoegen

en: Add Question
nl_BE: Vraag toevoegen

en: Add Section
nl_BE: Sectie toevoegen

en: Add a URL link to the survey's logo image.
nl_BE: Voeg een URL link naar de logo afbeelding van de enquête toe.

en: Add a caption
nl_BE: Onderschrift toevoegen

en: Add condition
nl_BE: Voorwaarde toevoegen

en: Add new category
nl_BE: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add new popup
nl_BE: Nieuwe pop-up toevoegen

en: Add new survey
nl_BE: Nieuwe enquête toevoegen

en: Add option
nl_BE: Optie toevoegen

en: Add question
nl_BE: Vraag toevoegen

en: Add section
nl_BE: Sectie toevoegen

en: Additional emails
nl_BE: Extra e-mails

en: Admin
nl_BE: Beheerder

en: Admin Email
nl_BE: Beheerder e-mail

en: Admin email subject text
nl_BE: Beheerder e-mail onderwerp tekst

en: Admin note
nl_BE: Beheerder notitie

en: Advanced
nl_BE: Geavanceerd

en: After completing the exporting process, move to the website where you are planning to import those surveys. Click on the Choose file button and pick the JSON file which you exported recently. Click on the Import Now button at the end.
nl_BE: Nadat je het exportproces hebt voltooid, ga je naar de website waar je die enquêtes wilt importeren. Klik op de knop bestand kiezen en kies het JSON-bestand dat je onlangs hebt geëxporteerd. Klik op de knop nu importeren aan het einde.

en: After enabling the integration, the Survey Maker will automatically be added to the event list.
nl_BE: Nadat de integratie is ingeschakeld, wordt de Survey Maker automatisch toegevoegd aan de lijst met evenementen.

en: After enabling this option, IP address of the users will not be stored in database. Note: If this option is enabled, then the `Limits user by IP` option will not work.
nl_BE: Na het inschakelen van deze optie wordt het IP-adres van de gebruikers niet opgeslagen in de database. Opmerking: als deze optie is ingeschakeld, dan zal de `Limieten gebruiker op IP` optie niet werken.

en: After enabling this option, User Emails will not be stored in database.
nl_BE: Na het inschakelen van deze optie worden gebruikerse-mails niet opgeslagen in de database.

en: After enabling this option, User Names will not be stored in database.
nl_BE: Nadat deze optie is ingeschakeld, worden gebruikersnamen niet in de database opgeslagen.

en: Agency
nl_BE: Agentschap

en: Agree & continue
nl_BE: Akkoord & doorgaan

en: All
nl_BE: Alle

en: All pages
nl_BE: Alle pagina's

en: All question types (video guide)
nl_BE: Alle vraagtypes (videogids)

en: All submission settings
nl_BE: Alle inzending instellingen

en: Allow HTML in answers
nl_BE: HTML in antwoorden toestaan

en: Allow HTML in section description
nl_BE: HTML toestaan in sectie beschrijving

en: Allow collecting information of logged in users
nl_BE: Het verzamelen van informatie over ingelogde gebruikers toestaan

en: Allow your users to create their own digital dictionaries and learn new words and terms as fastest as possible.
nl_BE: Laat je gebruikers hun eigen digitale woordenboeken maken en zo snel mogelijk nieuwe woorden en termen leren.

en: Amount
nl_BE: Hoeveelheid

en: Animation Top
nl_BE: Animatie bovenaan

en: Anonymity Survey
nl_BE: Anonimiteit enquête

en: Answer Settings
nl_BE: Antwoord instellingen

en: Answer default count
nl_BE: Antwoord standaard telling

en: Answer explanation text
nl_BE: Antwoord uitleg tekst

en: Answer font size
nl_BE: Antwoord lettertype grootte

en: Answer gap
nl_BE: Antwoord ruimte

en: Answer image size
nl_BE: Antwoord afbeelding grootte

en: Answer image sizing
nl_BE: Antwoord afbeelding grootte

en: Answer letter spacing
nl_BE: Antwoord letter spatiering

en: Answer padding
nl_BE: Antwoord padding

en: Answer styles
nl_BE: Antwoord stijlen

en: Answer view
nl_BE: Antwoord weergave

en: Answer view alignment
nl_BE: Antwoord weergave uitlijning

en: Answers
nl_BE: Antwoorden

en: Answers numbering
nl_BE: Antwoorden nummering

en: App Access Token
nl_BE: App access token

en: App Client ID
nl_BE: App client ID

en: App Client Secret
nl_BE: App client secret

en: Apply changes
nl_BE: Wijzigingen toepassen

en: Approve
nl_BE: Goedkeuren

en: Approved
nl_BE: Goedgekeurd

en: Are you sure you want to delete this question?
nl_BE: Weet je zeker dat je de vraag wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this section?
nl_BE: Weet je zeker dat je deze sectie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete?
nl_BE: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to go to the next survey page?
nl_BE: Weet je zeker dat je naar de volgende enquête pagina wilt gaan?

en: Are you sure you want to go to the previous question page?
nl_BE: Weet je zeker dat je naar de vorige vraag pagina wilt gaan?

en: Ascending
nl_BE: Oplopend

en: Attempts count
nl_BE: Aantal pogingen

en: Attract your visitors and convert them into email subscribers and paying customers.
nl_BE: Trek bezoekers aan en converteer ze in e-mailabonnees en betalende klanten.

en: Author
nl_BE: Auteur

en: Authorize
nl_BE: Autoriseren

en: Autofill logged-in user data
nl_BE: Automatisch aangemelde gebruikersgegevens invullen

en: Aweber Integration
nl_BE: Aweber integratie

en: Aweber Lists
nl_BE: Aweber lijsten

en: Aweber Settings
nl_BE: Aweber instellingen

en: Back to Submissions
nl_BE: Terug naar inzendingen

en: Back to classic textarea
nl_BE: Terug naar klassiek tekst gebied

en: Background color
nl_BE: Achtergrondkleur

en: Beautiful, fun, easy to complete. Comes with useful rating questions.
nl_BE: Mooi, leuk, makkelijk in te vullen. Wordt geleverd met handige beoordelingsvragen.

en: Best Free support
nl_BE: Beste gratis ondersteuning

en: Blank Survey
nl_BE: Blanco enquête

en: Block User IP's
nl_BE: Gebruikers IP's blokkeren

en: Block Users by IP addresses
nl_BE: Blokeer gebruikers per IP-adressen

en: Border radius
nl_BE: Randradius

en: Brand Awareness Survey Template
nl_BE: Merk herkenning enquête template

en: Brevo Lists
nl_BE: Brevo lijsten

en: Brevo Settings
nl_BE: Brevo instellingen

en: Build and manage online courses directly on your WordPress site.
nl_BE: Bouw en beheer online cursussen rechtstreeks op je WordPress website.

en: Build up various types of polls in a minute and get instant feedback on any topic or product.
nl_BE: Stel in een minuut verschillende soorten polls samen en krijg onmiddellijk feedback over een onderwerp of product.

en: Bulk add
nl_BE: Bulk toevoegen

en: Business
nl_BE: Zakelijk

en: Button  styles
nl_BE: Knop stijlen

en: Button Settings
nl_BE: Knop instellingen

en: Button alignment
nl_BE: Knop uitlijning

en: Button background color
nl_BE: Knop achtergrondkleur

en: Button border-radius
nl_BE: Knop rand-radius

en: Button font-size
nl_BE: Knop lettertype grootte

en: Button padding
nl_BE: Knop padding

en: Button size
nl_BE: Knopgrootte

en: Button text color
nl_BE: Knop tekstkleur

en: Buttons text letter spacing
nl_BE: Tekst letterafstand knoppen

en: Buttons texts
nl_BE: Knoppen teksten

en: Buttons top distance
nl_BE: Knoppen bovenaan afstand

en: Buy Now
nl_BE: Nu kopen

en: Buy Now !
nl_BE: Nu kopen!

en: Buy now
nl_BE: Koop nu

en: By Individual - Send the results of the user's current submission.
nl_BE: Door individuele gebruiker - Verzend de resultaten van de huidige inzending van de gebruiker.

en: By Percentage
nl_BE: Per percentage

en: By Summary - Send the summary of all the answers the same user provided for the given survey.
nl_BE: Per samenvatting - Stuur de samenvatting van alle antwoorden die dezelfde gebruiker heeft gegeven voor de gegeven enquête.

en: By Votes
nl_BE: Per stemmen

en: By enabling this option, the questions of newly created surveys will be required by default. Note: The changes will not be applied to the already created surveys.
nl_BE: Door deze optie in te schakelen, worden de vragen van nieuw aangemaakte enquêtes standaard vereist. Opmerking: de wijzigingen worden niet toegepast op reeds aangemaakte enquêtes.

en: CSS selector(s) for trigger click
nl_BE: CSS selector(en) voor triggerklik

en: Calculation
nl_BE: Berekening

en: Calculation (Pro)
nl_BE: Berekening (Pro)

en: Campaign Monitor API Key
nl_BE: Campaign Monitor API-sleutel

en: Campaign Monitor Client ID
nl_BE: Campaign Monitor client ID

en: Campaign Monitor Settings
nl_BE: Campaign Monitor instellingen

en: Campaign Monitor integration
nl_BE: Campaign Monitor integratie

en: Campaign Monitor list
nl_BE: Campaign Monitor lijst

en: Can I create a multi-step survey with the Free version?
nl_BE: Kan ik met de gratis versie een meerstaps enquête maken?

en: Can I get support for the Survey Maker Free version?
nl_BE: Kan ik ondersteuning krijgen voor de versie Survey Maker free?

en: Can't load resource.
nl_BE: Kon hulpbron niet laden.

en: Cancel
nl_BE: Annuleren

en: Capitalize
nl_BE: Kapitaliseren

en: Categories
nl_BE: Categorieën

en: Category status
nl_BE: Categorie status

en: Center
nl_BE: Midden

en: Change current survey creation date
nl_BE: Wijzig de aanmaakdatum van de huidige enquête

en: Changes saved.
nl_BE: Wijzigingen opgeslagen.

en: Characters
nl_BE: Karakters

en: Chart Builder plugin allows you to create beautiful charts and graphs easily and quickly.
nl_BE: Met de Chart Builder plugin kan je eenvoudig en snel prachtige grafieken en diagrammen maken.

en: ChatGPT Integration
nl_BE: ChatGPT integratie

en: Check button
nl_BE: Controle knop

en: Checkbox (Multi)
nl_BE: Selectievak (Multi)

en: Choose
nl_BE: Kiezen

en: Choose Template
nl_BE: Template kiezen

en: Choose answer
nl_BE: Kies antwoord

en: Choose the category/categories your survey belongs to. To create a category, go to the %sCategories%s page.
nl_BE: Kies de categorie(ën) waartoe je enquête behoort. Ga naar de pagina %scategorieën%s om een categorie te maken.

en: Choose the method of user detection:
nl_BE: Kies de methode voor gebruikersdetectie:

en: Choose the survey which you want to display within the popup from your already created list.
nl_BE: Kies de enquête die je wilt tonen in de pop-up uit de lijst die je al hebt gemaakt.

en: Choose the theme for your survey between these two nice themes.
nl_BE: Kies het thema voor je enquête uit deze twee leuke thema's.

en: Choose when to show the popup on the website.
nl_BE: Kies wanneer de pop-up op de website moet worden getoond.

en: Choose your preferred method.
nl_BE: Kies de methode van je voorkeur.

en: Classic Dark
nl_BE: Klassiek donker

en: Classic Light
nl_BE: Klassiek licht

en: Clear
nl_BE: Wissen

en: Clear color
nl_BE: Kleur wissen

en: Clear filters
nl_BE: Filters leegmaken

en: Clear selection
nl_BE: Selectie wissen

en: Clear selection button
nl_BE: Wis selectie knop

en: Click For Admin Note
nl_BE: Klik hier voor de beheerdersnotitie

en: Click for copy
nl_BE: Klik om te kopiëren

en: Client Secret
nl_BE: Client geheim

en: Close by clicking outside the box
nl_BE: Sluiten door buiten het vak te klikken

en: Close by pressing the ESC
nl_BE: Sluiten door op de ESC te drukken

en: Close caption
nl_BE: Onderschrift sluiten

en: Code include
nl_BE: Code inclusief

en: Collapse All
nl_BE: Alles inklappen

en: Collapse section questions
nl_BE: Sectie vragen samenvouwen

en: Color value
nl_BE: Kleurwaarde

en: Column
nl_BE: Kolom

en: Column Reverse
nl_BE: Kolom omgekeerd

en: Conditional Mailing
nl_BE: Voorwaardelijke mailing

en: Conditional Result
nl_BE: Voorwaardelijke resultaten

en: Conditional Results
nl_BE: Voorwaardelijke resultaten

en: Configure the scales of the question images.
nl_BE: Configureer de schalen van de vraagafbeeldingen.

en: Configure your survey's start page by adding the title, description and styling it the way you want. The start page will be shown to the survey takers before displaying the survey.
nl_BE: Configureer de startpagina van je enquête door de titel en beschrijving toe te voegen en de pagina te stylen zoals jij dat wilt. De startpagina wordt aan de enquêtedeelnemers getoond voordat de enquête wordt getoond.

en: Congrats! You have already created your first survey.
nl_BE: Gefeliciteerd! Je hebt je eerste enquête al gemaakt.

en: Connect
nl_BE: Verbinden

en: Connection is lost
nl_BE: Verbinding is verloren

en: Contain
nl_BE: Bevat

en: Conversational surveys
nl_BE: Gespreksenquêtes

en: ConvertKit List
nl_BE: ConvertKit lijst

en: ConvertKit Settings
nl_BE: ConvertKit instellingen

en: ConvertKit integration
nl_BE: ConvertKit integratie

en: Copied!
nl_BE: Gekopieerd!

en: Copy
nl_BE: Kopiëren

en: Copy the
nl_BE: Kopieer de

en: Copy the following shortcode and paste it in posts. Insert the Survey ID to receive the number of participants of the survey.
nl_BE: Kopieer de volgende shortcode en plak hem in berichten. Voeg het enquête ID in om het aantal deelnemers van de enquête te ontvangen.

en: Copy the given shortcode and insert it into any post or page to show the charts of the submissions of the given survey. Please change 'Your_Survey_ID' to the corresponding ID of your survey.
nl_BE: Kopieer de gegeven shortcode en voeg deze in een bericht of pagina in om de grafieken van de inzendingen van de gegeven enquête te tonen. Wijzig 'Je_Enquête_ID' in de overeenkomstige ID van je enquête.

en: Copy user info to clipboard
nl_BE: Kopieer gebruiker informatie naar klembord

en: Count
nl_BE: Tellen

en: Country limitation text
nl_BE: Land limitatie tekst

en: Create Your First Survey in Under One Minute
nl_BE: Maak je eerste enquête in minder dan één minuut

en: Create amazing online polls for your WordPress website super easily.
nl_BE: Maak super eenvoudig online enquêtes voor je WordPress website.

en: Create powerful and engaging quizzes. Build as many quizzes as you wish. No limit on the count of participants taking the test at the same time. Use the easy-to-use features in the plugin and attract your visitors.
nl_BE: Maak krachtige en boeiende quizzen. Bouw zoveel quizzen als je wilt. Geen limiet op het aantal deelnemers die tegelijkertijd de test doen. Gebruik de gebruiksvriendelijke functies in de plugin en trek je bezoekers aan.

en: Create unlimited galleries and include unlimited images in those galleries.
nl_BE: Maak onbeperkte galerijen en neem onbeperkte afbeeldingen op in die galerijen.

en: Creation Date
nl_BE: Aanmaakdatum

en: Currency
nl_BE: Valuta

en: Current Date
nl_BE: Huidige datum

en: Current Time
nl_BE: Huidige tijd

en: Custom CSS
nl_BE: Aangepaste CSS

en: Custom class for start page container
nl_BE: Aangepaste klasse voor startpaginacontainer

en: Custom class for survey container
nl_BE: Aangepaste klasse voor enquête container

en: Customer Feedback Form Template
nl_BE: Klant feedback formulier template

en: Daily
nl_BE: Dagelijks

en: Dashboard results settings
nl_BE: Dashboard resultaten instellingen

en: Date
nl_BE: Datum

en: Date and Time
nl_BE: Datum en tijd

en: Days
nl_BE: Dagen

en: Decide whether your survey is active or not. If you choose %sDraft%s, the survey won't be shown anywhere on your website (you don't need to remove shortcodes).
nl_BE: Bepaal of je enquête actief is of niet. Als je %sconcept%s kiest, wordt de enquête nergens op je website getoond (je hoeft geen shortcodes te verwijderen).

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Default Texts
nl_BE: Standaard teksten

en: Default parameters for Survey
nl_BE: Standaardparameters voor enquête

en: Define the scroll offset of the survey container after the animation starts. It works when the survey container is visible on the screen partly and the user starts the survey and moves from one question to another.
nl_BE: Definieer de scroll-offset van de enquêtecontainer nadat de animatie is gestart. Dit werkt als de enquêtecontainer gedeeltelijk zichtbaar is op het scherm en de gebruiker de enquête start en van de ene vraag naar de andere gaat.

en: Define the size of the images added to the answers. Choose from the following properties:
nl_BE: Bepaal de grootte van de afbeeldingen die aan de antwoorden worden toegevoegd. Kies uit de volgende eigenschappen:

en: Delay
nl_BE: Vertraging

en: Delete
nl_BE: Verwijderen

en: Delete Permanently
nl_BE: Permanent verwijderen

en: Delete all submissions of this survey
nl_BE: Verwijder alle inzendingen van deze enquête

en: Delete question
nl_BE: Vraag verwijderen

en: Delete section
nl_BE: Sectie verwijderen

en: Deleted User
nl_BE: Verwijderde gebruiker

en: Deleted user
nl_BE: Verwijderde gebruiker

en: Descending
nl_BE: Aflopend

en: Description
nl_BE: Beschrijving

en: Detailed report
nl_BE: Gedetailleerd rapport

en: Detect users by
nl_BE: Detecteer gebruikers door

en: Detected Countries
nl_BE: Gedetecteerde landen

en: Detected device
nl_BE: Gedetecteerd apparaat

en: Determine the length of the popup survey titles to be shown in the Popup Survey List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10, you will see the first 10 words of each Survey Title in the Popup Survey page of your dashboard.
nl_BE: Bepaal de lengte van de titels van de pop-up enquêtes die moeten worden getoond in de lijst met pop-up enquêtes door het gewenste aantal woorden in te voeren in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als je 10 opgeeft, zie je de eerste 10 woorden van elke enquête titel op de pagina pop-up enquête van je dashboard.

en: Determine the length of the submissions to be shown in the Submissions List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,you will see the first 10 words of each submissions in the Submissions page of your dashboard.
nl_BE: Bepaal de lengte van de inzendingen die getoond moeten worden in de inzendingen lijst tabel door het gewenste aantal woorden in te vullen in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als je 10 invult, zie je de eerste 10 woorden van elke inzending op de inzendingspagina van je dashboard.

en: Determine the length of the survey categories to be shown in the Survey categories List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,you will see the first 10 words of each Category in the Survey categories page of your dashboard.
nl_BE: Bepaal de lengte van de enquête categorieën die moeten worden weergegeven in de lijst met enquête categorieën door het gewenste aantal woorden in te voeren in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als je 10 opgeeft, zie je de eerste 10 woorden van elke categorie op de pagina enquête categorieën van je dashboard.

en: Determine the length of the surveys to be shown in the Surveys List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each survey in the Surveys page of your dashboard.
nl_BE: Bepaal de lengte van de enquêtes die getoond moeten worden in de lijst met enquêtes door het gewenste aantal woorden in te vullen in het volgende veld. (Bijvoorbeeld: als je 10 woorden invult, dan zie je de eerste 10 woorden van elke enquête op de enquêtes pagina van je dashboard.

en: Developer
nl_BE: Ontwikkelaar

en: Developing a product? Find out more about your target audience with this survey
nl_BE: Ben je een product aan het ontwikkelen? Kom meer te weten over je doelgroep met deze enquête

en: Device
nl_BE: Apparaat

en: Disable Submissions menu item notification
nl_BE: Inzendingen menu-item notificatie uitschakelen

en: Disable Survey Maker menu item notification
nl_BE: Survey Maker menu-item notificatie uitschakelen

en: Disable limitation
nl_BE: Limitatie uitschakelen

en: Disable max selection count
nl_BE: Maximale selectie aantal uitschakelen

en: Disable next button
nl_BE: Uitschakelen volgende knop

en: Disable selection count
nl_BE: Selectie aantal uitschakelen

en: Disable the right click, copy paste, content selection and copy shortcut keys on your website.
nl_BE: Schakel de sneltoetsen voor rechtsklikken, kopiëren-plakken, inhoudselectie en kopiëren op je website uit.

en: Disable word limitation
nl_BE: Woord limitatie uitschakelen

en: Dismiss ad
nl_BE: Advertentie negeren

en: Display all sections on one page
nl_BE: Toon alle secties op één pagina

en: Display question summary
nl_BE: Weergave vraag samenvatting

en: Display survey summary
nl_BE: Weergave enquête samenvatting

en: Do not store IP addresses
nl_BE: IP-adressen niet opslaan

en: Do not store User Emails
nl_BE: Bewaar geen gebruiker e-mails

en: Do not store User Names
nl_BE: Bewaar geen gebruikersnamen

en: Do you want to finish the quiz? Are you sure?
nl_BE: Wil je de quiz voltooien? Weet je het zeker?

en: Documentation
nl_BE: Documentatie

en: Don't show survey
nl_BE: De enquête niet tonen

en: Download example for import
nl_BE: Download voorbeeld voor import

en: Draft
nl_BE: Concept

en: Duplicate
nl_BE: Dupliceren

en: Duplicate section
nl_BE: Dupliceer sectie

en: Duration old data is successfully updated.
nl_BE: Duur oude gegevens is succesvol bijgewerkt.

en: E-Mail
nl_BE: E-mail

en: E-mail settings
nl_BE: E-mail instellingen

en: Each
nl_BE: Elke

en: Each result
nl_BE: Elk resultaat

en: Each results
nl_BE: Elke resultaten

en: Easily learn about what customers like. Understand trends with simple questions.
nl_BE: Kom eenvoudig te weten wat klanten leuk vinden. Begrijp trends met eenvoudige vragen.

en: Edit
nl_BE: Bewerken

en: Edit Image
nl_BE: Afbeelding bewerken

en: Edit category
nl_BE: Categorie bewerken

en: Edit popup
nl_BE: Pop-up bewerken

en: Edit question
nl_BE: Vraag bewerken

en: Edit survey
nl_BE: Enquête bewerken

en: Email
nl_BE: E-mail

en: Email addresses
nl_BE: E-mailadres

en: Email configuration
nl_BE: E-mail configuratie

en: Email field is empty
nl_BE: E-mailveld is leeg

en: Email message
nl_BE: E-mailbericht

en: Email validation error text
nl_BE: Foutmelding e-mail

en: Employee Satisfaction Survey Template
nl_BE: Template tevredenheidsonderzoek werknemers

en: Enable ActiveCampaign
nl_BE: ActiveCampaign inschakelen

en: Enable Aweber
nl_BE: Aweber inschakelen

en: Enable Brevo
nl_BE: Brevo inschakelen

en: Enable Campaign Monitor
nl_BE: Campaign Monitor inschakelen

en: Enable ConvertKit
nl_BE: ConvertKit inschakelen

en: Enable EXIT button
nl_BE: VERLATEN knop inschakelen

en: Enable GetResponse
nl_BE: GetResponse inschakelen

en: Enable Google integration
nl_BE: Google integratie inschakelen

en: Enable Klaviyo
nl_BE: Klaviyo inschakelen

en: Enable Mad Mimi
nl_BE: Mad Mini inschakelen

en: Enable MailChimp
nl_BE: Mailchimp inschakelen

en: Enable MailPoet
nl_BE: MailPoet inschakelen

en: Enable Slack integration
nl_BE: Slack integratie inschakelen

en: Enable Zapier Integration
nl_BE: Zapier integratie inschakelen

en: Enable animation
nl_BE: Animatie inschakelen

en: Enable animation of the scroll offset of the survey container. It works when the survey container is visible on the screen partly and the user starts the survey and moves from one question to another.
nl_BE: Animatie van de scroll-offset van de enquête container inschakelen. Dit werkt wanneer de enquête container gedeeltelijk zichtbaar is op het scherm en de gebruiker de enquête start en van de ene vraag naar de andere gaat.

en: Enable auto-approve
nl_BE: Automatisch goedkeuren inschakelen

en: Enable chat mode
nl_BE: Chat modus inschakelen

en: Enable clear answer button
nl_BE: Wis antwoord knop inschakelen

en: Enable close popup after finish
nl_BE: Sluit pop-up na voltooien inschakelen

en: Enable confirmation box for leaving the page
nl_BE: Bevestigingsvak inschakelen voor het verlaten van de pagina

en: Enable copy protection
nl_BE: Kopieer bescherming inschakelen

en: Enable full-screen mode
nl_BE: Volledige scherm modus inschakelen

en: Enable limitation
nl_BE: Limitatie inschakelen

en: Enable live progress bar
nl_BE: Live vooruitgangsbalk inschakelen

en: Enable popup
nl_BE: Pop-up inschakelen

en: Enable previous button
nl_BE: Vorige knop inschakelen

en: Enable randomize answers
nl_BE: Antwoorden randomiseren inschakelen

en: Enable randomize questions
nl_BE: Vragen randomiseren inschakelen

en: Enable reCAPTCHA
nl_BE: reCAPTCHA inschakelen

en: Enable restart button
nl_BE: Herstart knop inschakelen

en: Enable selection count
nl_BE: Selectie aantal inschakelen

en: Enable start page
nl_BE: Startpagina inschakelen

en: Enable survey loader
nl_BE: Enquête loader inschakelen

en: Enable text to speech
nl_BE: Tekst naar spraak inschakelen

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Submissions menu.
nl_BE: Als je deze optie inschakelt, worden de notificaties niet getoond in het inzendingen menu.

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Survey Maker menu.
nl_BE: Als je deze optie inschakelt, worden de notificatie niet getoond in het Survey Maker menu.

en: Enable word limitation
nl_BE: Woord limitatie inschakelen

en: End date:
nl_BE: Einddatum:

en: Enter password text
nl_BE: Wachtwoord invoeren tekst

en: Enter the survey title
nl_BE: Voer de enquête titel in

en: Error message
nl_BE: Foutmelding

en: Error: Popup title can not be empty.
nl_BE: Fout: pop-up titel mag niet leeg zijn.

en: Error: Survey title can not be empty.
nl_BE: Fout: de enquête titel mag niet leeg zijn.

en: Event Evaluation Survey Template
nl_BE: Template evaluatie enquête evenement

en: Except
nl_BE: Behalve

en: Excerpt words count in list tables
nl_BE: Samenvatting woorden telling in lijst tabellen

en: Exit
nl_BE: Afsluiten

en: Exit button
nl_BE: Verlaten knop

en: Expand All
nl_BE: Alles uitvouwen

en: Expand section questions
nl_BE: Sectie vragen uitvouwen

en: Expand/collapse questions
nl_BE: Vragen uitklappen/inklappen

en: Expiration message:
nl_BE: Verval bericht:

en: Export
nl_BE: Exporteren

en: Export / Import
nl_BE: Export/Import

en: Export Filter
nl_BE: Export filter

en: Export and import surveys
nl_BE: In-/exporteren enquêtes

en: Export submissions
nl_BE: Inzendingen exporteren

en: Export surveys
nl_BE: Exporteer enquêtes

en: Export to
nl_BE: Exporteer naar

en: Export to JSON
nl_BE: Exporteer als JSON

en: Export to XLSX
nl_BE: Exporteer naar XLSX

en: Extra question types
nl_BE: Extra vragen types

en: Facebook Popup Likebox
nl_BE: Facebook pop-up likebox

en: Facebook button
nl_BE: Facebook knop

en: Failed
nl_BE: Mislukt

en: Fill
nl_BE: Vullen

en: Fill out the information by adding a title, creating questions and so on.
nl_BE: Vul de informatie in door een titel toe te voegen, vragen te maken, enzovoort.

en: Finish
nl_BE: Voltooien

en: Finish button
nl_BE: Voltooien knop

en: Font size
nl_BE: Lettertype grootte

en: For 100% leave blank
nl_BE: Voor 100% leeg laten

en: For more advanced needs, please take a look at our
nl_BE: Voor meer geavanceerde behoeften kan je een kijkje nemen op onze

en: For more information:
nl_BE: Voor meer informatie:

en: For questions concerning the Free plugin please post it on the %sWordPress Support Forum%s, otherwise(pre-sale question/pro support), please contact us via %sthis form%s. %sExcellent service is guaranteed!%s
nl_BE: Vragen over de gratis plugin kan je stellen op het %sWordPress support forum%s, anders (pre-sale vragen/pro ondersteuning) kan je contact met ons opnemen via %sdit formulier%s. %sUitstekende service is gegarandeerd!%s

en: For security reasons, unused API keys expire after 90 days. When that happens, you'll need to generate a new key.
nl_BE: Om veiligheidsredenen verlopen ongebruikte API-sleutels na 90 dagen. Als dat gebeurt, moet je een nieuwe sleutel genereren.

en: Free
nl_BE: Gratis

en: Free Support
nl_BE: Gratis ondersteuning

en: From Name
nl_BE: Van naam

en: From email
nl_BE: Van e-mail

en: From name
nl_BE: Van naam

en: Frontend Requests
nl_BE: Front-end aanvragen

en: Full screen
nl_BE: Volledig scherm

en: Full screen button color
nl_BE: Volledig scherm knop kleur

en: GamiPress integration
nl_BE: GamiPress integratie

en: General
nl_BE: Algemeen

en: General Information:
nl_BE: Algemene informatie:

en: General Settings
nl_BE: Algemene instellingen

en: Generated Passwords
nl_BE: Gegenereerde wachtwoorden

en: Get 12 months updates and support for the Business package and lifetime updates and support for the Developer package.
nl_BE: Krijg 12 maanden updates en ondersteuning voor het zakelijk pakket en levenslange updates en ondersteuning voor het ontwikkelaar pakket.

en: Get honest feedback from guests and use it to improve your upcoming events.
nl_BE: Ontvang eerlijke feedback van gasten en gebruik deze om je komende evenementen te verbeteren.

en: GetResponse API Key
nl_BE: GetResponse API-sleutel

en: GetResponse List
nl_BE: GetResponse lijst

en: GetResponse Settings
nl_BE: GetResponse instellingen

en: GetResponse integration
nl_BE: GetResponse integratie

en: Give the default value to the height of the WP Editor. It will apply to all WP Editors within the plugin on the dashboard.
nl_BE: Geef de standaardwaarde voor de hoogte van de WP editor. Dit geldt voor alle WP-editors in de plugin op het dashboard.

en: Global Leaderboard
nl_BE: Globaal scorebord

en: Global Statistics
nl_BE: Globale statistieken

en: Go to the
nl_BE: Ga naar de

en: Google Client ID
nl_BE: Google client ID

en: Google Client Secret
nl_BE: Google client geheim

en: Google Settings
nl_BE: Google instellingen

en: Google sheets integration
nl_BE: Google Sheets integratie

en: Grab your GIFT
nl_BE: Grijp je CADEAU

en: Great for honing in on specific things to improve.
nl_BE: Geweldig om specifieke dingen te verbeteren.

en: Grid
nl_BE: Raster

en: Guest
nl_BE: Gast

en: Heading for share buttons
nl_BE: Koptekst voor deelknoppen

en: Height
nl_BE: Hoogte

en: Height on mobile
nl_BE: Hoogte op mobiel

en: Help restaurants get better. Ask questions about your customer's dining experience.
nl_BE: Help restaurants beter te worden. Stel vragen over de eetervaring van je klanten.

en: Hidden (Pro)
nl_BE: Verborgen (Pro)

en: Hide on mobile
nl_BE: Verbergen op mobiel

en: Hide popup after close
nl_BE: Verberg pop-up na sluiten

en: Hide popup after one submission
nl_BE: Pop-up verbergen na één inzending

en: Hide popup on desktop
nl_BE: Verberg pop-up op de desktop

en: Hide popup on mobile
nl_BE: Pop-up op mobiel verbergen

en: Hide popup on tablets
nl_BE: Pop-up op tablets verbergen

en: Hide results
nl_BE: Resultaten verbergen

en: Hide sections skipped by Logic Jump
nl_BE: Verberg secties die worden overgeslagen door logische sprong

en: Hide the bar
nl_BE: De balk verbergen

en: Hide the pagination text
nl_BE: Verberg de pagineringstekst

en: Home page URL
nl_BE: Homepage URL

en: Hourly
nl_BE: Ieder uur

en: Hours
nl_BE: Uren

en: How do I make one question per page in Survey Maker?
nl_BE: Hoe maak ik één vraag per pagina in Survey Maker?

en: How to add unlimited number of questions?
nl_BE: Hoe kan ik een onbeperkt aantal vragen toevoegen?

en: How to create a simple survey in 3 steps with the help of the
nl_BE: Hoe je in 3 stappen een eenvoudige enquête maakt met behulp van de

en: How to transfer all surveys from one site to another?
nl_BE: Hoe kan ik alle enquêtes van de ene website naar de andere overbrengen?

en: How to use
nl_BE: Hoe te gebruiken

en: IP and Cookie
nl_BE: IP en cookie

en: IP blocked text
nl_BE: IP geblokeerd tekst

en: If none of these guides help you, ask your question by contacting our
nl_BE: Als geen van deze handleidingen je verder helpt, stel dan je vraag door contact op te nemen met onze

en: If this option is enabled then the 'Limitation by IP' option will not work!
nl_BE: Als deze optie is ingeschakeld, werkt de optie 'Beperking per IP' niet!

en: If you choose one of these templates, your questions will be deleted.
nl_BE: Als je een van deze template kiest, worden je vragen verwijderd.

en: If you don't have any ZAP created, go
nl_BE: Als je geen ZAP hebt aangemaakt, ga dan

en: If you love our plugin, please do big favor and rate us on
nl_BE: Als je onze plugin leuk vindt, doe dan een groot plezier en beoordeel ons op

en: If you make a change here, these words will not be translatable via translation tools!
nl_BE: Als je hier een wijziging aanbrengt, zullen deze woorden niet vertaalbaar zijn via vertaal tools!

en: If you make a change here, these words will not be translated!
nl_BE: Als je hier een wijziging aanbrengt, worden deze woorden niet vertaald!

en: Image Position
nl_BE: Afbeelding positie

en: Image height
nl_BE: Afbeelding hoogte

en: Image object-fit
nl_BE: Afbeelding object fit

en: Image sizing
nl_BE: Afbeeldingsgroottes

en: Image width
nl_BE: Afbeelding breedte

en: Import
nl_BE: Importeren

en: Import Questions
nl_BE: Vragen importeren

en: Import file
nl_BE: Importeer bestand

en: Import now
nl_BE: Nu importeren

en: Import questions
nl_BE: Importeer vragen

en: In this shortcode you can add your desired text and its translation. The translated version of the text will be displayed in the front-end. The languages must be written in the Language Code
nl_BE: In deze shortcode kan je de gewenste tekst en de vertaling ervan toevoegen. De vertaalde versie van de tekst wordt getoond in de front-end. De talen moeten worden geschreven in de taalcode

en: In total %s submission
nl_BE: In totaal %s inzending

en: Individual
nl_BE: Individueel

en: Individual submission export
nl_BE: Individuele inzending export

en: Install the GamiPress plugin to use the integration. Configure the settings from the Automatic Points Awards section from the GamiPres plugin.
nl_BE: Installeer de GamiPress plugin om de integratie te gebruiken. Configureer de instellingen van de automatische puntentoekenning sectie van de GamiPres plugin.

en: Instructions
nl_BE: Instructies

en: Integrations
nl_BE: Integraties

en: Integrations settings
nl_BE: Integratie instellingen

en: Invalid Email address
nl_BE: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid website address
nl_BE: Ongeldig website adres

en: It will show the author email of the current survey.
nl_BE: Het toont de auteur e-mail van de huidige enquête.

en: It will show the author of the current survey.
nl_BE: Het toont de auteur van de huidige enquête.

en: Join
nl_BE: Deelnemen

en: Just create contact
nl_BE: Gewoon contact maken

en: Klaviyo Integration
nl_BE: Klaviyo integratie

en: Klaviyo Settings
nl_BE: Klaviyo instellingen

en: Know how well people know your brand. Ask easy questions to find out.
nl_BE: Weet hoe goed mensen je merk kennen. Stel eenvoudige vragen om erachter te komen.

en: Large
nl_BE: Groot

en: Last submission date
nl_BE: Laatste indiendatum

en: Lazy loading for images
nl_BE: Lazy loading voor afbeeldingen

en: Learn what your website visitors want, need, and expect with the help of Survey Maker. Build surveys without limiting your needs.
nl_BE: Leer wat bezoekers van je website willen, nodig hebben en verwachten met behulp van Survey Maker. Maak enquêtes zonder je behoeften te beperken.

en: Left
nl_BE: Links

en: Left / Right
nl_BE: Links/rechts

en: Length
nl_BE: Lengte

en: Letter spacing
nl_BE: Letterspatiëring

en: Lifetime
nl_BE: Levenslang

en: Lifetime payment
nl_BE: Levenslange betaling

en: Light
nl_BE: Licht

en: Likert Scale
nl_BE: Likert schaal

en: Limit attemps count
nl_BE: Aantal pogingen beperken

en: Limit by
nl_BE: Limiteer door

en: Limit by country
nl_BE: Limiteer per land

en: Limitation Users
nl_BE: Limitatie gebruikers

en: Limitation of Users
nl_BE: Limitatie van gebruikers

en: Linear Scale (Pro)
nl_BE: Linaire schaal (Pro)

en: LinkedIn button
nl_BE: LinkedIn knop

en: List
nl_BE: Lijst

en: Loader color
nl_BE: Laderkleur

en: Loading...
nl_BE: Bezig met laden...

en: Log In
nl_BE: Login

en: Log In button
nl_BE: Login knop

en: Logic jump
nl_BE: Logica sprong

en: Logo position
nl_BE: Logo positie

en: Logo title
nl_BE: Logo titel

en: Looking for an %samazing and flexible plugin%s? You are in a right place! We have done our best to make the time of our customers more manageable. You can import and export your already created surveys from one website to another via JSON format. %sGreat plugin, right?%s
nl_BE: Op zoek naar een %sfantastische en flexibele plugin%s? Dan ben je hier op de juiste plek! We hebben ons best gedaan om de tijd van onze klanten beter beheersbaar te maken. Je kan je reeds gemaakte enquêtes importeren en exporteren van de ene website naar de andere via JSON formaat. %sGoede plugin, toch? %s

en: Lowercase
nl_BE: Kleine letters

en: Mad Mimi Settings
nl_BE: Mad Mimi instellingen

en: MadMimi integration
nl_BE: MadMimi integratie

en: MailChimp API Key
nl_BE: MailChimp API-sleutel

en: MailChimp Settings
nl_BE: Mailchimp instellingen

en: MailChimp Username
nl_BE: Mailchimp gebruikersnaam

en: MailChimp list
nl_BE: Mailchimp lijst

en: MailPoet Integration
nl_BE: MailPoet integratie

en: MailPoet Settings
nl_BE: MailPoet instellingen

en: MailPoet list
nl_BE: MailPoet lijst

en: Mailchimp integration
nl_BE: Mailchimp integratie

en: Make questions required
nl_BE: Maak vragen vereist

en: Make questions required
nl_BE: Maak vragen vereist

en: Mark as approved
nl_BE: Markeer als goedgekeurd

en: Mark as read
nl_BE: Markeer als gelezen

en: Mark as unread
nl_BE: Markeer als ongelezen

en: Market Research Survey Template
nl_BE: Template marktonderzoek

en: Matrix Scale (Pro)
nl_BE: Matrix schaal (Pro)

en: Matrix Scale Checkbox (Pro)
nl_BE: Matrix schaal selectievak (Pro)

en: Matrix scale results
nl_BE: Matrix schaal resultaat

en: Max count of takers
nl_BE: Max aantal of deelnemers

en: Max votes count should be
nl_BE: Max aantal stemmen zou moeten zijn

en: Maximum number of attempts per user
nl_BE: Maximum aantal pogingen per gebruiker

en: Maximum selection number
nl_BE: Maximaal selectie nummer

en: Maximum value
nl_BE: Maximum waarde

en: Maybe something went wrong.
nl_BE: Er ging misschien iets mis.

en: Maybe the data has been deleted.
nl_BE: Mogelijk zijn de gegevens verwijderd.

en: Menu notifications
nl_BE: Menu notificaties

en: Message
nl_BE: Bericht

en: Message Variables
nl_BE: Bericht variabelen

en: Message variables
nl_BE: Bericht variabelen

en: Message variables for these features are available only in the Pro version.
nl_BE: Bericht variabelen voor deze functies zijn alleen beschikbaar in de Pro versie.

en: Min votes count should be
nl_BE: Min aantal stemmen zou moeten zijn

en: Minimal
nl_BE: Minimaal

en: Minimum selection number
nl_BE: Minimaal selectienummer

en: Minimum value
nl_BE: Minimum waarde

en: Minutes
nl_BE: Minuten

en: Modified Date
nl_BE: Wijzigingsdatum

en: Most popular survey
nl_BE: Meest populaire enquête

en: Move to section
nl_BE: Verplaats naar sectie

en: Move to trash
nl_BE: Verplaats naar prullenmand

en: Multilingual Surveys
nl_BE: Meertalige enquêtes

en: Must be a valid email address
nl_BE: Moet een geldig e-mailadres zijn

en: MyCred Integration
nl_BE: MyCred integratie

en: Name
nl_BE: Naam

en: Need Authorization
nl_BE: Autorisatie vereist

en: Next
nl_BE: Volgende

en: Next Survey
nl_BE: Volgende enquête

en: Next button
nl_BE: Volgende knop

en: Next button text
nl_BE: Volgende knop tekst

en: No data
nl_BE: Geen gegevens

en: None
nl_BE: Geen

en: Note:  If you have enabled this option and the survey taker has reached the attempts count, the redirection option will not work for the survey.
nl_BE: Opmerking: als je deze optie hebt ingeschakeld en de enquête teller het aantal pogingen heeft bereikt, werkt de omleidingsoptie niet voor de enquête.

en: Note: - If you choose the Summary option and the users take the survey as a guest, the email content sent to them will be the same as in the case of choosing the Individual option.
nl_BE: Opmerking: - Als je de optie Overzicht kiest en de gebruikers de enquête als gast invullen, wordt dezelfde e-mailinhoud naar hen verzonden als wanneer je de optie Individueel kiest.

en: Note: If you are using a Cache plugin, make sure to exclude the URL, where the given survey is located so that the feature can work correctly for you.
nl_BE: Let op: als je een cache plugin gebruikt, zorg er dan voor dat je de URL uitsluit, waar de gegeven enquête zich bevindt, zodat de functie correct voor je kan werken.

en: Note: Phone question type can contain only numbers and the following signs + ( ) -
nl_BE: Opmerking: het telefoon vraagtype kan alleen getallen bevatten en de volgende tekens + ( ) -

en: Note: The survey has reached the limit of %t inputs out of a maximum of %f. To save changes, please contact your hosting provider to increase the max_input_vars limit.
nl_BE: Opmerking: de enquête heeft de limiet bereikt van %t inputs uit een maximum van %f. Als je wijzigingen wilt opslaan, neem je contact op met je hostingprovider om de limiet voor max_input_vars te verhogen.

en: Note: The text must include the <strong>%s</strong> sign (that is the name of the survey the user passed) in it. Otherwise, the default text will be displayed.
nl_BE: Opmerking: de tekst moet het teken <strong>%s</strong> bevatten (dat is de naam van de enquête die de gebruiker heeft doorgegeven). Anders wordt de standaardtekst getoond.

en: Number
nl_BE: Nummer

en: On Click
nl_BE: Bij klikken

en: On Exit (Pro)
nl_BE: Bij verlaten (Pro)

en: On Exit - the popup will show up as soon as the user wants to leave the page.
nl_BE: Bij verlaten - de pop-up verschijnt zodra de gebruiker de pagina wil verlaten.

en: On click - popup will be shown when the user clicks on the assigned CSS element(s). Select CSS element with the help of CSS selector(s) option.
nl_BE: Bij klikken - pop-up wordt weergegeven wanneer de gebruiker op het/de toegewezen CSS element(en) klikt. Selecteer een CSS element met behulp van de CSS selector(en) optie.

en: On desktop
nl_BE: Op desktop

en: On load
nl_BE: Bij het laden

en: On mobile
nl_BE: Op mobiel

en: On page load - popup will be shown as soon as the page is loaded.
nl_BE: Bij het laden van de pagina - de pop-up wordt getoond zodra de pagina wordt geladen.

en: One-time payment
nl_BE: Eenmalige betaling

en: Onetime payment
nl_BE: Eenmalige betaling

en: Only for logged-in users
nl_BE: Alleen voor inlogde gebruikers

en: Open in a new tab
nl_BE: Openen in een nieuw tab

en: Option
nl_BE: Optie

en: Other
nl_BE: Andere

en: Our YouTube community  guides you to step by step tutorials about our products and not only...
nl_BE: Onze YouTube community leidt je stap voor stap naar tutorials over onze producten en niet alleen...

en: Our products
nl_BE: Onze producten

en: PRO Features
nl_BE: PRO functies

en: Pagination items positioning
nl_BE: Pagineringsitems positionering

en: Paragraph
nl_BE: Paragraaf

en: Passed Users Count
nl_BE: Geslaagde gebruikers telling

en: Passed users count
nl_BE: Geslaagde gebruikers telling

en: Password
nl_BE: Wachtwoord

en: Password for passing survey
nl_BE: Wachtwoord voor slagen enquête

en: Password is wrong!
nl_BE: Wachtwoord is fout!

en: Password protected survey
nl_BE: Wachtwoord beschermde enquête

en: PayPal Client ID
nl_BE: PayPal client ID

en: PayPal Settings
nl_BE: PayPal instellingen

en: PayPal integration
nl_BE: PayPal integratie

en: Payment details
nl_BE: Betalingsgegevens

en: Payment terms
nl_BE: Betalingsvoorwaarden

en: Percent
nl_BE: Procent

en: Permissions by user role
nl_BE: Rechten per gebruiker rol

en: Personal
nl_BE: Persoonlijk

en: Phone
nl_BE: Telefoon

en: Please check your connection and try again
nl_BE: Controleer je verbinding en probeer het opnieuw

en: Please feel free to use our other awesome plugins!
nl_BE: Voel je vrij om onze andere geweldige plugins te gebruiken!

en: Please note that this feature is compatible exclusively with the following question types: Radio, Dropdown, and Yes/No. Should questions of a different type be present or enabled 'other answer', this setting will not apply.
nl_BE: Houd er rekening mee dat deze functie uitsluitend compatibel is met de volgende vraagtypes: radio, dropdown en ja/nee. Als vragen van een ander type aanwezig zijn of als 'ander antwoord' is ingeschakeld, is deze instelling niet van toepassing.

en: Point System
nl_BE: Punten systeem

en: Popup Survey
nl_BE: Pop-up enquête

en: Popup Survey list table
nl_BE: Pop-up enquête lijst tabel

en: Popup Surveys
nl_BE: Pop-up enquêtes

en: Popup background color
nl_BE: Pop-up achtergrondkleur

en: Popup created.
nl_BE: Pop-up aangemaakt.

en: Popup deleted.
nl_BE: Pop-up verwijderd.

en: Popup duplicated.
nl_BE: Pop-up gedupliceerd.

en: Popup everything you want! Create informative and promotional popups all in one plugin.
nl_BE: Pop-up alles wat je wilt! Maak informatieve en promotionele pop-ups in één plugin.

en: Popup height
nl_BE: Pop-up hoogte

en: Popup margin
nl_BE: Pop-up margin

en: Popup moved to trash.
nl_BE: Pop-up verplaatst naar prullenmand.

en: Popup position
nl_BE: Pop-up positie

en: Popup restored.
nl_BE: Pop-up hersteld.

en: Popup saved.
nl_BE: Pop-up opgeslagen.

en: Popup trigger
nl_BE: Pop-up trigger

en: Popup width
nl_BE: Pop-up breedte

en: Popups are deleted.
nl_BE: Pop-ups zijn verwijderd.

en: Popups are duplicated.
nl_BE: Pop-ups zijn gedupliceerd.

en: Popups are moved to trash.
nl_BE: Pop-ups zijn verwijderd naar prullenmand.

en: Popups are published.
nl_BE: Pop-ups zijn gepubliceerd.

en: Popups are restored.
nl_BE: Pop-ups zijn hersteld.

en: Popups are unpublished.
nl_BE: Pop-ups publicatie ongedaan gemaakt.

en: Post Author Email
nl_BE: Bericht auteur e-mail

en: Post Author Nickname
nl_BE: Bericht auteur alias

en: Post Title
nl_BE: Berichttitel

en: Post id
nl_BE: Bericht ID

en: Pre start message:
nl_BE: Voor start bericht:

en: Premium support
nl_BE: Premium ondersteuning

en: Prev
nl_BE: Vorige

en: Prev Survey
nl_BE: Vorige enquête

en: Preview
nl_BE: Voorbeeld

en: Previous button
nl_BE: Vorige knop

en: Previous button text
nl_BE: Vorige knop tekst

en: Pricing
nl_BE: Prijzen

en: Primary
nl_BE: Primair

en: Prints the webpage link where the current survey is posted.
nl_BE: Afdrukken van de link op de webpagina waar de huidige enquête staat.

en: Product Research Survey Template
nl_BE: Product onderzoek enquête template

en: Progress bar text
nl_BE: Voortgangsbalk tekst

en: Progress bar text color
nl_BE: Voortgangsbalk tekstkleur

en: Progress bar text font size
nl_BE: Vooruitgangsbalk tekst lettertype grootte

en: Progress bar text letter spacing
nl_BE: Voortgangsbalk tekst letterafstand

en: Progress bar text transform
nl_BE: Voortgangsbalk tekst transformatie

en: Promote your Facebook page and get more likes. Powerful functions will make your Facebook profile visible for those who visit your website. Give them a chance to scroll through your Facebook feed and know more about you.
nl_BE: Promoot je Facebook pagina en krijg meer likes. Krachtige functies maken je Facebook profiel zichtbaar voor degenen die je website bezoeken. Geef ze de kans om door je Facebook feed te scrollen en meer over je te weten te komen.

en: Protect web content from being plagiarized. Prevent plagiarism from your website with this easy to use plugin.
nl_BE: Bescherm webinhoud tegen plagiaat. Voorkom plagiaat op je website met deze eenvoudig te gebruiken plugin.

en: Provide a text message to be sent to the super admin and/or the provided additional emails. Message Variables will be of help.
nl_BE: Geef een tekstbericht op dat moet worden verzonden naar de superbeheerder en/of de opgegeven extra e-mails. Berichtvariabelen zullen helpen.

en: Provide an email and click on the Send button to see what the message looks like. Note that you need to write a message on the Email message field beforehand. Take into account that the message variables will not work while testing.
nl_BE: Geef een e-mail op en klik op de knop verzend om te zien hoe het bericht eruit ziet. Merk op dat je vooraf een bericht moet schrijven in het veld e-mail bericht. Houd er rekening mee dat de bericht variabelen niet werken tijdens het testen.

en: Publish
nl_BE: Publiceren

en: Published
nl_BE: Gepubliceerd

en: Put this shortcode on a page to show the total count of survey categories.
nl_BE: Zet deze shortcode op een pagina om het totaal aantal enquête categorieën te tonen.

en: Question
nl_BE: Vraag

en: Question Categories
nl_BE: Vraag categorieën

en: Question ID
nl_BE: Vraag ID

en: Question alignment
nl_BE: Vraag uitlijning

en: Question caption font size
nl_BE: Vraag onderschrift lettertype grootte

en: Question caption hide on mobile
nl_BE: Vraag onderschriften verbergen op mobiel

en: Question caption letter spacing
nl_BE: Letterafstand vraag onderschrift

en: Question caption text alignment
nl_BE: Vraag onderschrift tekst uitlijning

en: Question caption text color
nl_BE: Vraag onderschrift tekst kleur

en: Question caption text transform
nl_BE: Vraag onderschrift tekst transformatie

en: Question font size
nl_BE: Vraag lettertype grootte

en: Question padding
nl_BE: Vraag padding

en: Question settings
nl_BE: Vraag instellingen

en: Question styles
nl_BE: Enquête stijlen

en: Questions
nl_BE: Vragen

en: Questions Count
nl_BE: Vragen telling

en: Questions library
nl_BE: Vragen bibliotheek

en: Questions numbering
nl_BE: Vraag nummering

en: Quiz attribute .
nl_BE: Quiz attribuut.

en: Quiz attribute deleted.
nl_BE: Quiz attribuut verwijderd.

en: Quiz created.
nl_BE: Quiz aangemaakt.

en: Quiz deleted.
nl_BE: Quiz verwijderd.

en: Quiz saved.
nl_BE: Quiz opgeslagen.

en: Quizzes
nl_BE: Quizzen

en: Radio
nl_BE: Radioknop

en: Ranking (Pro)
nl_BE: Rangschikking (Pro)

en: Ranking Question Type
nl_BE: Rangschikking type vraag

en: Rate us
nl_BE: Beoordeel ons

en: Rating
nl_BE: Beoordeling

en: Read
nl_BE: Gelezen

en: Read the Detailed Guide
nl_BE: Lees de gedetailleerde handleiding

en: Recent surveys
nl_BE: Recente enquêtes

en: Redirect after submission
nl_BE: Redirect na indiening

en: Redirect delay
nl_BE: Redirect vertraging

en: Redirect delay (sec)
nl_BE: Redirect vertraging (sec)

en: Redirect to the new tab
nl_BE: Redirect op nieuwe tabblad

en: Redirecting after
nl_BE: Redirecting na

en: Refresh questions data
nl_BE: Ververs vraag gegevens

en: Remove Image
nl_BE: Afbeelding verwijderen

en: Reply To Name
nl_BE: Antwoord naar naam

en: Reply to email
nl_BE: Antwoord naar e-mail

en: Reply to name
nl_BE: Antwoord naar naam

en: Reports for
nl_BE: Rapporten voor

en: Reports in dashboard
nl_BE: Rapporten in dashboard

en: Represent images in an attractive way. Attract people with your own single and multiple free galleries from your photo library.
nl_BE: Afbeeldingen op een aantrekkelijke manier getoond. Trek mensen aan met je eigen enkele en meerdere gratis galerijen uit je fotobibliotheek.

en: Request Date
nl_BE: Aanvraagdatum

en: Request Form
nl_BE: Aanvraag formulier

en: Required
nl_BE: Vereist

en: Required questions message
nl_BE: Vereiste vragen bericht

en: Reset styles
nl_BE: Reset stijlen

en: Responses cannot be edited
nl_BE: Reacties kunnen niet worden bewerkt

en: Responsive design
nl_BE: Responsive ontwerp

en: Restart
nl_BE: Herstart

en: Restart survey button
nl_BE: Herstart enquête knop

en: Restaurant Evaluation Survey Template
nl_BE: Enquête template voor restaurantevaluatie

en: Restore
nl_BE: Herstellen

en: Result
nl_BE: Resultaat

en: Results
nl_BE: Resultaten

en: Results Settings
nl_BE: Resultaten instellingen

en: Results with charts
nl_BE: Resultaten met grafieken

en: Reverse
nl_BE: Omgekeerd

en: Right
nl_BE: Rechts

en: Save
nl_BE: Opslaan

en: Save and close
nl_BE: Opslaan en sluiten

en: Save and new
nl_BE: Opslaan en nieuw

en: Save changes
nl_BE: Wijzigingen opslaan

en: Scale-down
nl_BE: Schaalverkleining

en: Schedule survey
nl_BE: Enquête inplannen

en: Schedule the Survey
nl_BE: Enquête inplannen

en: Scroll offset(px)
nl_BE: Scroll offset (px)

en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Seconds
nl_BE: Seconden

en: Section
nl_BE: Sectie

en: Sections
nl_BE: Secties

en: Sections Count
nl_BE: Secties telling

en: See All Plugins
nl_BE: Bekijk alle plugins

en: Select
nl_BE: Selecteren

en: Select Author
nl_BE: Selecteer auteur

en: Select Category
nl_BE: Categorie selecteren

en: Select Channel
nl_BE: Selecteer kanaal

en: Select Color
nl_BE: Selecteer kleur

en: Select List
nl_BE: Selecteer lijst

en: Select Survey
nl_BE: Enquête selecteren

en: Select Surveys
nl_BE: Selecteer enquêtes

en: Select User
nl_BE: Gebruiker selecteren

en: Select an answer
nl_BE: Selecteer een antwoord

en: Select answer
nl_BE: Selecteer een antwoord

en: Select default color
nl_BE: Standaardkleur selecteren

en: Select list
nl_BE: Selecteer lijst

en: Select page
nl_BE: Selecteer pagina

en: Select post
nl_BE: Selecteer bericht

en: Select post type
nl_BE: Selecteer berichttype

en: Select question
nl_BE: Selecteer vraag

en: Select question default type
nl_BE: Selecteer standaardtype vraag

en: Select survey
nl_BE: Enquête selecteren

en: Select survey loader
nl_BE: Enquête loader selecteren

en: Select user role
nl_BE: Selecteer gebruikersrol

en: Select user roles
nl_BE: Selecteer gebruiker rollen

en: Selected
nl_BE: Geselecteerd

en: Selected submissions are deleted successfully.
nl_BE: Geselecteerde inzendingen zijn succesvol verwijderd.

en: Selected submissions have been marked as read.
nl_BE: Geselecteerde inzendingen zijn gemarkeerd als gelezen.

en: Selected submissions have been marked as unread.
nl_BE: Geselecteerde inzendingen zijn gemarkeerd als ongelezen.

en: Send
nl_BE: Verzenden

en: Send automatic email reporting per session
nl_BE: Stuur automatische e-mailrapportage per sessie

en: Send automatic email reporting to admin(s)
nl_BE: Stuur automatische e-mailrapportage naar beheerder(s)

en: Send email for testing
nl_BE: E-mail verzenden voor testen

en: Send email to admin
nl_BE: Verzend e-mail naar beheerder

en: Send email to user
nl_BE: Verzend e-mail naar gebruiker

en: Send mail to admin
nl_BE: Verzend mail naar beheerder

en: Send mail to user
nl_BE: Verzend mail naar gebruiker

en: Send now
nl_BE: Nu verzenden

en: Send submission report
nl_BE: Verzend indieningsrapport

en: Send summary
nl_BE: Verzend samenvatting

en: Send test data
nl_BE: Test gegevens verzenden

en: SendGrid API Key
nl_BE: SendGrid API-sleutel

en: SendGrid integration
nl_BE: SendGrid integratie

en: Session period
nl_BE: Sessie periode

en: Set the height of the textarea by entering a numeric value. It applies to Paragraph question type textarea.
nl_BE: Stel de hoogte van het tekstgebied in door een numerieke waarde in te voeren. Dit is van toepassing op tekstvelden van het type paragraaf vraag.

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Setup your first point type and go to the Hook page. Choose Survey Maker from the Available Hooks list.
nl_BE: Stel je eerste punt type in en ga naar de pagina hook. Kies Survey Maker in de lijst beschikbare hooks.

en: Share Dialog
nl_BE: Deel dialoog

en: Short Text
nl_BE: Korte tekst

en: Show Login form
nl_BE: Login formulier tonen

en: Show User Display name
nl_BE: Gebruiker weergave naam tonen

en: Show User Email
nl_BE: Gebruiker e-mail tonen

en: Show User First Name
nl_BE: Voornaam gebruiker tonen

en: Show User Last Name
nl_BE: Gebruiker achternaam tonen

en: Show User Nickname
nl_BE: Gebruiker schermnaam tonen

en: Show User WordPress Roles
nl_BE: Gebruiker WordPress rollen tonen

en: Show character counter
nl_BE: Karakter teller tonen

en: Show error message
nl_BE: Fout bericht tonen

en: Show on
nl_BE: Tonen op

en: Show only current user results
nl_BE: Toon alleen resultaten van de huidige gebruiker

en: Show only in the first section
nl_BE: Alleen tonen in de eerste sectie

en: Show popup title
nl_BE: Toon pop-up titel

en: Show question title as HTML
nl_BE: Vraagtitel tonen als HTML

en: Show questions count
nl_BE: Vragen telling tonen

en: Show results after submission
nl_BE: Resultaten tonen na verzending

en: Show results by
nl_BE: Resultaten tonen door

en: Show section header info
nl_BE: Toon sectie header info

en: Show survey categories count
nl_BE: Enquête categorie telling tonen

en: Show survey creation date
nl_BE: Enquête creatie datum tonen

en: Show survey questions count
nl_BE: Enquête vragen telling tonen

en: Show survey sections count
nl_BE: Enquête secties telling tonen

en: Show survey title
nl_BE: Enquête titel tonen

en: Show the Social buttons
nl_BE: Sociale knoppen tonen

en: Show to guests too
nl_BE: Toon aan gasten ook

en: Show word/character counter
nl_BE: Woord/karakter teller tonen

en: Shows the admin's email that was filled in their WordPress profile.
nl_BE: Toont het e-mailadres van de beheerder dat werd ingevuld in hun WordPress profiel.

en: Shows the logged-in user's First Name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_BE: Toont de voornaam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's display name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_BE: Toont de weergave naam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's email. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_BE: Toont de e-mail van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's last name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_BE: Toont de achternaam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the logged-in user's nickname. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
nl_BE: Toont de schermnaam van de ingelogde gebruiker. Als de gebruiker niet is ingelogd, is de shortcode leeg.

en: Shows the submission count of a particular survey.
nl_BE: Toont het aantal inzendingen van een bepaalde enquête.

en: Shows user's role(s) when logged-in. In case the user is not logged-in, the field will be empty.
nl_BE: Toont de rol(len) van de gebruiker wanneer deze is ingelogd. Als de gebruiker niet is ingelogd, is het veld leeg.

en: Sign in to continue
nl_BE: Log in om door te gaan

en: Site title
nl_BE: Website titel

en: Slack Authorization
nl_BE: Slack autorisatie

en: Slack Settings
nl_BE: Slack instellingen

en: Slack conversation
nl_BE: Slack conversatie

en: Slack integration
nl_BE: Slack integratie

en: Slider List (Pro)
nl_BE: Slider lijst (Pro)

en: Small
nl_BE: Klein

en: Something goes wrong please reload page
nl_BE: Er is iets fout gegaan. Herlaad de pagina

en: Sorry minimum count of questions should be 1
nl_BE: Het minimumaantal vragen moet 1 zijn

en: Space around
nl_BE: Ruimte rondom

en: Space between
nl_BE: Ruimte tussen

en: Specify the alignment of the answers
nl_BE: Specificeer de antwoorden uitlijning

en: Specify the amount of the payment.
nl_BE: Geef het bedrag van de betaling op.

en: Specify the email address from which the results will be sent. If you leave the field blank, the sending email address will take the default value — survey_maker@{your_site_url}.
nl_BE: Geef het e-mailadres op waarvandaan de resultaten worden verzonden. Als je het veld leeg laat, krijgt het verzendende e-mailadres de standaardwaarde - survey_maker@{your_site_url}.

en: Specify the name that will be displayed as the sender of the results. If you don't enter any name, it will be Survey Maker.
nl_BE: Geef de naam op die wordt getoond als afzender van de resultaten. Als je geen naam opgeeft, wordt Survey Maker getoond.

en: Specify the position of the Logo image.
nl_BE: Geef de positie van de logo afbeelding op.

en: Specify the surveys which must be exported. If you want to export all surveys just leave blank.
nl_BE: Specificeer de onderzoeken die moeten worden geëxporteerd. Als je alle enquêtes wilt exporteren, laat je dit leeg.

en: Specify the time for one session and the provided email(s) will receive an automatic email notification once during the period.
nl_BE: Geef de tijd op voor één sessie en het opgegeven e-mailadres/de opgegeven e-mailadressen ontvangen één keer automatisch een e-mailnotificatie tijdens de periode.

en: Star List (Pro)
nl_BE: Ster lijst (Pro)

en: Star Rating
nl_BE: Sterbeoordeling

en: Stars count
nl_BE: Aantal sterren

en: Start Date from
nl_BE: Startdatum vanaf

en: Start Date to
nl_BE: Startdatum tot

en: Start button
nl_BE: Start knop

en: Start date:
nl_BE: Startdatum:

en: Start page
nl_BE: Startpagina

en: Start page description
nl_BE: Startpagina beschrijving

en: Start page settings
nl_BE: Startpagina instellingen

en: Start page styles
nl_BE: Startpagina stijlen

en: Start page title
nl_BE: Startpagina titel

en: Stripe Publishable Key
nl_BE: Stripe publiceerbare sleutel

en: Stripe Secret Key
nl_BE: Stripe secret key

en: Stripe Settings
nl_BE: Stripe instellingen

en: Stripe integration
nl_BE: Stripe integratie

en: Styles
nl_BE: Stijlen

en: Subject
nl_BE: Onderwerp

en: Submission Date
nl_BE: Inzendingsdatum

en: Submission ID
nl_BE: Inzending ID

en: Submission count
nl_BE: Aantal inzendingen

en: Submission count per day
nl_BE: Inzendingen telling per dag

en: Submission deleted.
nl_BE: Inzending verwijderd.

en: Submission id
nl_BE: Inzending ID

en: Submissions
nl_BE: Inzendingen

en: Submissions list table
nl_BE: Inzendingen lijst tabel

en: Submissions settings
nl_BE: Inzendingen instellingen

en: Submissions summary export
nl_BE: Inzendingen samenvatting export

en: Subscribe
nl_BE: Abonneren

en: Successfully sent
nl_BE: Succesvol verzonden

en: Suggest a Feature
nl_BE: Een functie voorstellen

en: Summary
nl_BE: Samenvatting

en: Summary emails
nl_BE: Samenvatting e-mails

en: Support
nl_BE: Ondersteuning

en: Support for
nl_BE: Ondersteuning voor

en: Survey
nl_BE: Enquête

en: Survey Activity Per Day Settings
nl_BE: Enquête activiteit per dag instellingen

en: Survey Author
nl_BE: Enquête auteur

en: Survey Author Email
nl_BE: Enquête auteur e-mail

en: Survey Categories
nl_BE: Enquête categorieën

en: Survey Category
nl_BE: Enquête categorie

en: Survey ID
nl_BE: Enquête ID

en: Survey Links by Category
nl_BE: Enquête links per categorie

en: Survey Maker Information
nl_BE: Survey Maker informatie

en: Survey Maker plugin User Manual.
nl_BE: Survey Maker plugin gebruikershandleiding.

en: Survey Maker plugin pro version
nl_BE: Survey Maker plugin pro versie

en: Survey Page Link
nl_BE: Enquête pagina link

en: Survey Templates
nl_BE: Enquête templates

en: Survey Title
nl_BE: Enquête titel

en: Survey categories
nl_BE: Enquête categorieën

en: Survey categories list table
nl_BE: Enquête categorieën lijst tabel

en: Survey category created.
nl_BE: Enquête categorie aangemaakt.

en: Survey category deleted.
nl_BE: Enquête categorie vewijderd.

en: Survey category duplicated.
nl_BE: Enquête categorie gedupliceerd.

en: Survey category saved.
nl_BE: Enquête categorie opgeslagen.

en: Survey color
nl_BE: Enquête kleur

en: Survey cover photo
nl_BE: Enquête cover foto

en: Survey created.
nl_BE: Enquête aangemaakt.

en: Survey deleted.
nl_BE: Enquête verwijderd.

en: Survey duplicated.
nl_BE: Enquête gedupliceerd.

en: Survey link
nl_BE: Enquête link

en: Survey list table
nl_BE: Enquête lijst tabel

en: Survey logo
nl_BE: Enquête logo

en: Survey main URL
nl_BE: Enquête hoofd URL

en: Survey max-width for mobile
nl_BE: Enquête max-breedte voor mobiel

en: Survey mobile width
nl_BE: Enquête mobiele breedte

en: Survey moved to trash.
nl_BE: Enquête verplaatst naar prullenmand.

en: Survey multilanguage
nl_BE: Enquête meertalig

en: Survey passed users by user role
nl_BE: Enquête doorgegeven gebruikers per gebruikersrol

en: Survey restored.
nl_BE: Enquête hersteld.

en: Survey results settings
nl_BE: Enquête resultaten instellingen

en: Survey saved.
nl_BE: Enquête opgeslagen.

en: Survey section description alignment
nl_BE: Enquête sectie beschrijving uitlijning

en: Survey section description font size
nl_BE: Enquête sectie beschrijving lettertype grootte

en: Survey section description letter spacing
nl_BE: Enquête sectie beschrijving letterafstand

en: Survey section title alignment
nl_BE: Enquête sectie titel uitlijning

en: Survey section title font size
nl_BE: Enquête sectie titel lettertype grootte

en: Survey section title letter spacing
nl_BE: Enquête sectie titel letterafstand

en: Survey status
nl_BE: Enquête status

en: Survey styles
nl_BE: Enquête stijlen

en: Survey templates
nl_BE: Enquête templates

en: Survey title
nl_BE: Enquête titel

en: Survey title alignment
nl_BE: Enquêtetitel uitlijnen

en: Survey title box shadow
nl_BE: Enquête titel vakschaduw

en: Survey title font size
nl_BE: Enquête titel lettertype grootte

en: Survey title letter spacing
nl_BE: Enquête titel letterafstand

en: Survey width
nl_BE: Enquête breedte

en: Surveys
nl_BE: Enquêtes

en: Surveys are deleted.
nl_BE: Enquêtes zijn verwijderd.

en: Surveys are duplicated.
nl_BE: Enquêtes zijn gedupliceerd.

en: Surveys are moved to trash.
nl_BE: Enquêtes zijn verplaatst naar prullenmand.

en: Surveys are restored.
nl_BE: Enquêtes zijn hersteld.

en: Surveys default question type
nl_BE: Enquêtes standaard vraag type

en: Table columns
nl_BE: Tabel kolommen

en: Terms and Conditions
nl_BE: Algemene voorwaarden

en: Text
nl_BE: Tekst

en: Text Customizations
nl_BE: Tekst aanpassingen

en: Text To Speech
nl_BE: Tekst naar spraak

en: Text alignment
nl_BE: Tekstuitlijning

en: Text color
nl_BE: Tekstkleur

en: Text transform
nl_BE: Teksttransformatie

en: Textarea height (public)
nl_BE: Tekstgebied hoogte (publiek)

en: Thank you for completing this survey.
nl_BE: Bedankt voor het invullen van deze enquête.

en: Thank you for your feedback. The information you provided will help us to improve our customer experience.
nl_BE: Hartelijk dank voor je feedback. De informatie die je ons hebt gegeven zal ons helpen om onze klantervaring te verbeteren.

en: Thank you message
nl_BE: Bedankbericht

en: The E-mail that was filled in their WordPress site during registration.
nl_BE: Het e-mailadres dat tijdens de registratie is ingevuld op hun WordPress website.

en: The E-mail the user entered into the survey form. It will work only if the email field exists in the form.
nl_BE: Het e-mailadres dat de gebruiker in het enquêteformulier heeft ingevoerd. Dit werkt alleen als het veld e-mail bestaat in het formulier.

en: The Email of the author of the post.
nl_BE: De e-mail van de auteur van het bericht.

en: The ID of the current post.
nl_BE: Het ID van het huidige bericht.

en: The ID of the current user.
nl_BE: Het ID van de huidige gebruiker.

en: The ID of the survey.
nl_BE: Het ID van de enquête.

en: The Nickname of the author of the post.
nl_BE: De weergave naam van de auteur van het bericht.

en: The Post title of the current post.
nl_BE: De bericht titel van het huidige bericht.

en: The URL of the home page.
nl_BE: De URL van de homepage.

en: The creation date of the survey.
nl_BE: De aanmaakdatum van de enquête.

en: The date of the submission survey.
nl_BE: De datum van de inzendingsenquête.

en: The last modified date of the survey.
nl_BE: De laatst gewijzigde datum van de enquête.

en: The name the user entered into the survey form. It will work only if the name field exists in the form.
nl_BE: De naam die de gebruiker in het enquêteformulier heeft ingevoerd. Dit werkt alleen als het naamveld bestaat in het formulier.

en: The number of the passed users count of the given survey.
nl_BE: Het aantal gepasseerde gebruikers van de gegeven enquête.

en: The number of the questions of the given survey.
nl_BE: Het aantal vragen van de gegeven enquête.

en: The number of the sections of the given survey.
nl_BE: Het aantal secties van de gegeven enquête.

en: The placeholder text that will be displayed in the textarea if the user explanation option is on.
nl_BE: De plaatshouder tekst die wordt getoond in het tekstgebied als de optie gebruikersuitleg is ingeschakeld.

en: The survey will be available soon!
nl_BE: Deze enquête zal binnenkort beschikbaar zijn!

en: The team may respond to your questions within 24 hours.
nl_BE: Het team kan binnen 24 uur op je vragen reageren.

en: The text will be displayed if the post/page contains an incorrect shortcode
nl_BE: De tekst wordt getoond als het bericht/pagina een onjuiste shortcode bevat

en: The text will be displayed if the survey is accessed from a blocked IP.
nl_BE: De tekst wordt getoond als de enquête wordt geopend vanaf een geblokkeerd IP-adres.

en: The text will be displayed if the survey taker fills in an invalid email address (e.g. without "@" and ".") in the Email field.
nl_BE: De tekst wordt getoond als de enquête deelnemer een ongeldig e-mailadres invult (bijv. zonder "@" en ".") in het veld e-mail.

en: The text will be displayed if the user tries to access the survey from the country for which there is a limitation set from the survey settings.
nl_BE: De tekst wordt getoond als de gebruiker de enquête probeert te openen vanuit het land waarvoor een beperking is ingesteld in de enquête instellingen.

en: The text will be displayed in case the survey taker fills in the incorrect password.
nl_BE: De tekst wordt getoond als de enquêtedeelnemer een onjuist wachtwoord invult.

en: The text will be displayed when the survey taker is prompted to enter a password.
nl_BE: De tekst wordt getoond als de enquêtedeelnemer wordt gevraagd een wachtwoord in te voeren.

en: The text will be sent as an email subject if the Send Email to Admin option is enabled for the survey.
nl_BE: De tekst wordt als onderwerp van een e-mail verzonden als de optie e-mail naar beheerder verzenden is ingeschakeld voor de enquête.

en: The time of the submission survey.
nl_BE: Het tijdstip van de indieningsenquête.

en: The title of the survey.
nl_BE: De titel van de enquête.

en: The title of the website.
nl_BE: De titel van de website.

en: The user's display name that was filled in their WordPress site during registration.
nl_BE: De weergave naam van de gebruiker die tijdens de registratie op de WordPress website werd ingevuld.

en: The user's first name that was filled in their WordPress site during registration.
nl_BE: De voornaam van de gebruiker die tijdens de registratie op de WordPress website werd ingevuld.

en: The user's ip address.
nl_BE: Het gebruiker IP-adres.

en: The user's last name that was filled in their WordPress site during registration.
nl_BE: De achternaam van de gebruiker die tijdens de registratie op de WordPress website werd ingevuld.

en: The user's nick name that was filled in their WordPress site during registration.
nl_BE: De bijnaam van de gebruiker die tijdens de registratie op zijn WordPress website is ingevuld.

en: The user's role(s) when logged-in. In case the user is not logged-in, the field will be empty.
nl_BE: De rol(len) van de gebruiker wanneer deze is ingelogd. Als de gebruiker niet is ingelogd, is het veld leeg.

en: Theme
nl_BE: Thema

en: There are no questions atteched yet.
nl_BE: Er zijn nog geen vragen beantwoord.

en: There are no results yet.
nl_BE: Er zijn nog geen resultaten.

en: There are no surveys yet
nl_BE: Er zijn nog geen enquêtes

en: There are no surveys yet.
nl_BE: Er zijn nog geen enquêtes.

en: This field doesn't accept an empty value or a value less than 1.
nl_BE: Dit veld accepteert geen lege waarde of een waarde kleiner dan 1.

en: This is a required question
nl_BE: Dit is een vereiste vraag

en: This survey has expired!
nl_BE: Deze enquête is verlopen!

en: Though the plugin is %seasy to set up and use%s and has a %ssimple interface%s, please feel free to reach out to us anytime when you have any concerns.
nl_BE: Hoewel de plugin %sgemakkelijk in te stellen en te gebruiken%s is en een %ssimpele interface%s heeft, kan je altijd contact met ons opnemen als je problemen hebt.

en: Tick this option to delay the loading of images of questions and answers to improve the performance of your plugin.
nl_BE: Vink deze optie aan om het laden van afbeeldingen van vragen en antwoorden te vertragen om de prestaties van je plugin te verbeteren.

en: Time
nl_BE: Tijd

en: Title
nl_BE: Titel

en: Title Alignment
nl_BE: Titel uitlijning

en: To achieve that, you need to divide your survey into separate sections and write one question per section. If you want to drive more traffic and use it as a %s lead generator %s , then the plugin is %s perfect for your needs. %s It %s doesn't require any coding to build your surveys, %s yet it is %s easy to customize %s .
nl_BE: Om dat te bereiken, moet je je enquête in afzonderlijke secties verdelen en één vraag per sectie schrijven. Als je meer verkeer wilt genereren en het wilt gebruiken als een %slead generator%s, dan is de plugin %sperfect voor jouw behoeften.%sHet %sheeft geen codering nodig om je enquêtes te bouwen, %s maar het is %sgemakkelijk aan te passen%s.

en: To additional emails
nl_BE: Naar extra e-mails

en: To admin
nl_BE: Naar beheerder

en: To change your GMT
nl_BE: Om je GMT te wijzigen

en: To choose a list, please go to the <strong>Integration</strong> tab of the given survey.
nl_BE: Om een lijst te kiezen, ga ja naar het tabblad <strong>Integratie</strong> van de betreffende enquête.

en: To do that, please go to the %sSubmissions%s page of the plugin. There you will find plenty of analysis tools. Want to %sanalyze data from a survey%s? The plugin is %sjust what you needed%s. Collect user feedback and interpret them via reports, charts, and statistics.
nl_BE: Ga daarvoor naar de %sinzendingen%s pagina van de plugin. Daar vind je veel analyse tools. Wil je %sgegevens analyseren van een enquête%s? De plugin is %snet wat je nodig hebt%s. Verzamel feedback van gebruikers en interpreteer deze via rapporten, grafieken en statistieken.

en: To fill out this form, you must be signed in. Your identity will remain anonymous.
nl_BE: Om dit formulier in te vullen, moet je aangemeld zijn. Je identiteit blijft anoniem.

en: To insert the Survey into a page, post or text widget, copy shortcode
nl_BE: Kopieer de shortcode om de enquête in een pagina, bericht of tekstwidget in te voegen

en: To see all Message Variables
nl_BE: Om alle berichtvariabelen te zien

en: To users
nl_BE: Naar gebruikers

en: Top / Bottom
nl_BE: Bovenaan/onderaan

en: Trash
nl_BE: Prullenmand

en: Twicedaily
nl_BE: Tweemaal dagelijks

en: URL parametr
nl_BE: URL parameter

en: Understand your users better. Ask simple questions to know what they like.
nl_BE: Begrijp je gebruikers beter. Stel eenvoudige vragen om te weten wat ze leuk vinden.

en: Unique Code
nl_BE: Unieke code

en: Unlimited Questions
nl_BE: Onbeperkte vragen

en: Unlimited Surveys
nl_BE: Ongelimiteerde enquêtes

en: Unlimited sites
nl_BE: Ongelimiteerd aantal websites

en: Unpublish
nl_BE: Publicatie ongedaan maken

en: Unread
nl_BE: Ongelezen

en: Unread results
nl_BE: Ongelezen resultaten

en: Unset
nl_BE: Niet selecteren

en: Untitled section
nl_BE: Naamloze sectie

en: Upgrade for
nl_BE: Upgraden voor

en: Uppercase
nl_BE: Hoofdletter

en: Url
nl_BE: URL

en: Use to identify the uniqueness of each attempt.
nl_BE: Gebruik dit om het unieke karakter van elke poging te identificeren.

en: User Activity Per Day Settings
nl_BE: Gebruiker activiteit per dag instellingen

en: User Email
nl_BE: Gebruiker e-mail

en: User ID
nl_BE: Gebruiker ID

en: User IP
nl_BE: Gebruiker IP

en: User Information
nl_BE: Gebruiker informatie

en: User Name
nl_BE: Gebruikersnaam

en: User Persona Survey Template
nl_BE: Template enquête gebruikerspersoonlijkheid

en: User email
nl_BE: Gebruiker e-mail

en: User explanation
nl_BE: Gebruiker uitleg

en: User history settings
nl_BE: Gebruiker geschiedenis instellingen

en: User history shortcode
nl_BE: Gebruiker geschiedenis shortcode

en: User history submissions table columns
nl_BE: Gebruiker historiek inzendingen tabel kolommen

en: User name
nl_BE: Gebruikersnaam

en: User password
nl_BE: Gebruikerswachtwoord

en: User role(s)
nl_BE: Gebruiker rol(len)

en: User(s)
nl_BE: Gebruiker(s)

en: Username
nl_BE: Gebruikersnaam

en: Users
nl_BE: Gebruikers

en: Users Count
nl_BE: Gebruikers telling

en: Users Display Name
nl_BE: Gebruikers weergave naam

en: Users First Name
nl_BE: Voornaam gebruikers

en: Users IP Address
nl_BE: Gebruikers IP-adres

en: Users IP addresses
nl_BE: Gebruikers IP-adressen

en: Users Last Name
nl_BE: Achternaam gebruikers

en: Users Nick Name
nl_BE: Schermnaam gebruikers

en: Users WordPress Roles
nl_BE: Gebruikers WordPress rollen

en: Users Wordpress Roles
nl_BE: Gebruikers WordPress rollen

en: VKontakte button
nl_BE: VKontakte knop

en: Value prefix
nl_BE: Waarde voorvoegsel

en: Value suffix
nl_BE: Waarde achtervoegsel

en: View
nl_BE: Bekijken

en: View Documentation
nl_BE: Documentatie bekijken

en: View all question types
nl_BE: Alle vraagtypes bekijken

en: View demo
nl_BE: Demo bekijken

en: View details
nl_BE: Details bekijken

en: View submissions
nl_BE: Bekijk inzendingen

en: WP Editor height
nl_BE: WP editor hoogte

en: WP User
nl_BE: WP gebruiker

en: Watch Video
nl_BE: Bekijk video

en: We are unable to store your data
nl_BE: We kunnen je gegevens niet opslaan

en: We happily support our community. Our Support Care specialists are always ready to help you to use the product more efficiently.
nl_BE: We ondersteunen onze community graag. Onze support care specialisten staan altijd klaar om je te helpen het product efficiënter te gebruiken.

en: We value your feedback and appreciate you taking the time to complete the survey.
nl_BE: We waarderen je feedback en stellen het op prijs dat je de tijd hebt genomen om de enquête in te vullen.

en: We will send you a test data, and you can catch it in your ZAP for configure it.
nl_BE: Wij sturen je een testgegevens en je kan deze in je ZAP ophalen om deze te configureren.

en: We will send you all data from survey information form with the “AysSurvey” key by POST method.
nl_BE: Wij sturen je alle gegevens uit het enquête informatieformulier met de “AysSurvey” sleutel via de POST methode.

en: Website field is empty
nl_BE: Website veld is leeg

en: Weekly
nl_BE: Wekelijks

en: Where can I find the summary report of my submissions?
nl_BE: Waar kan ik het samenvatting rapport van mijn inzendingen vinden?

en: Who will have permission to Survey menu
nl_BE: Wie heeft toegang tot enquête menu

en: Width (px)
nl_BE: Breedte (px)

en: Will I lose the data after upgrading to the Pro version?
nl_BE: Verlies ik de gegevens na het upgraden naar de Pro versie?

en: With description
nl_BE: Met beschrijving

en: With the FoxLMS plugin, you can create, sell, and organize courses, lessons, and quizzes, transforming your website into a dynamic e-learning platform.
nl_BE: Met de FoxLMS plugin kan je cursussen, lessen en quizzen maken, verkopen en organiseren, waardoor je website verandert in een dynamisch e-learning platform.

en: With the Free version, you get a lifetime usage for the plugin, however, you will get new updates and support for only 1 month.
nl_BE: Met de gratis versie, krijg je een levenslang gebruik voor de plugin, maar je krijgt nieuwe updates en ondersteuning voor slechts 1 maand.

en: With/without description
nl_BE: Met/zonder beschrijving

en: Without description
nl_BE: Zonder beschrijving

en: WooCommerce Integration
nl_BE: WooCommerce integratie

en: Word
nl_BE: Woord

en: Write down a thank you message to be displayed after survey submission. %sAdd Media%s to the message if you wish.
nl_BE: Schrijf een bedankbericht dat moet worden getoond na het indienen van de enquête. Voeg %sdesgewenst media%s toe aan het bericht.

en: Write the URL link where your survey is located (in Front-end).To open your survey right from the surveys page, please fill in this field and navigate to the general tab to see the 'View' button
nl_BE: Als je jouw enquête rechtstreeks vanaf de enquêtepagina wilt openen, vul je dit veld in en navigeer je naar de Algemeen tab om de knop 'Weergeven' te zien

en: Write the message to send it out to your survey takers via email. You can use Message Variables as well.
nl_BE: Schrijf het bericht om het via e-mail te verzenden naar de deelnemers aan je enquête. Je kan ook bericht variabelen gebruiken.

en: Wrong password text
nl_BE: Fout wachtwoord tekst

en: Wrong shortcode initialized
nl_BE: Verkeerde shortcode geïnitialiseerd

en: Wrong shortcode text
nl_BE: Verkeerde shortcode tekst

en: X button
nl_BE: X knop

en: Yes
nl_BE: Ja

en: Yes or No
nl_BE: Ja of nee

en: You already passed this survey.
nl_BE: Je bent al geslaagd voor deze enquête.

en: You can choose default question type which will be selected in the Add new survey page.
nl_BE: Je kan het standaard vraagtype kiezen dat wordt geselecteerd op de pagina nieuwe enquête toevoegen.

en: You can copy these variables and paste them in the following options from the survey settings
nl_BE: Je kan deze variabelen kopiëren en in de volgende opties vanuit de enquête instellingen plakken

en: You can get your API key and Client ID from your Account Settings page.
nl_BE: Je kan je API-sleutel en client ID vinden op de pagina accountinstellingen.

en: You can get your API key from
nl_BE: Je kan je API-sleutel opvragen via

en: You can get your API key from your
nl_BE: Je kan je API-sleutel opvragen via je

en: You can get your API key from your Account.
nl_BE: Je kan je API-sleutel opvragen via je account.

en: You can get your App Client ID and Client Secret from your App's Basic Information page.
nl_BE: Je kan je App client ID en client secret vinden op de pagina basisinformatie van je app.

en: You can get your Client ID from %s
nl_BE: Je kan je client ID krijgen via %s

en: You can get your Publishable and Secret keys on API Keys page on your Stripe dashboard.
nl_BE: Je kan je publiceerbare en geheime sleutels vinden op de API-sleutels pagina op je Stripe dashboard.

en: You can insert your custom placeholder for input. Note your custom text will not be translated
nl_BE: Je kan je aangepaste plaatshouder voor invoer invoegen. De aangepaste tekst wordt niet vertaald

en: You can write the default answer count which will be showing in the Add new question page (this will work only with radio, checkbox, and dropdown types).
nl_BE: Je kan het standaardaantal antwoorden opgeven dat wordt getoond op de pagina nieuwe vraag toevoegen (dit werkt alleen met radio, selectievak en dropdown types).

en: You have not answered this question
nl_BE: Je hebt deze vraag nog niet beantwoord

en: You must know that our plugin has no limits
                                    Survey Maker offers %sunlimited%s number of sections, questions and answers. However, if you came across to such problem, it is connected with your server. To solve that problem you must access to your cPanel, find your PHP values and enhance the number, and in case you are unable to do that yourself then contact your Hosting provider, so that they do the mentioned for you.
nl_BE: Je moet weten dat onze plugin geen beperkingen heeft
                                    Survey Maker biedt %sonbeperkt%s aantal secties, vragen en antwoorden. Echter, als je kwam over aan dergelijk probleem, is het verbonden met je server. Om dat probleem op te lossen moet je toegang krijgen tot je cPanel, je PHP waarden zoeken en het aantal verhogen, en als je dat zelf niet kan, neem dan contact op met je hostingprovider, zodat zij het genoemde voor je doen.

en: You need to insert Your Survey ID in the shortcode. It will show the creation date of the particular survey. If there is no survey available/found with that particular Survey ID, the shortcode will be empty.
nl_BE: Je moet je enquête ID invoegen in de shortcode. De aanmaakdatum van de specifieke enquête wordt getoond. Als er geen enquête beschikbaar/gevonden is met die specifieke enquête ID, is de shortcode leeg.

en: You need to insert Your Survey ID in the shortcode. It will show the number of the questions of the given survey. If there is no survey available/found with that particular Survey ID, the shortcode will be empty.
nl_BE: Je moet je enquête ID invoegen in de shortcode. De shortcode toont het aantal vragen van de gegeven enquête. Als er geen enquête beschikbaar/gevonden is met die specifieke enquête ID, is de shortcode leeg.

en: You need to insert Your Survey ID in the shortcode. It will show the number of the sections of the given survey. If there is no survey available/found with that particular Survey ID, the shortcode will be empty.
nl_BE: Je moet je enquête ID invoegen in de shortcode. Het zal het aantal secties van de gegeven enquête tonen. Als er geen enquête beschikbaar/gevonden is met die specifieke enquête ID, is de shortcode leeg.

en: You need to set up reCAPTCHA in your Google account to generate the required keys and get them by %s Google's reCAPTCHA admin console %s.
nl_BE: Je moet reCAPTCHA instellen in je Google account om de vereiste sleutels te genereren en deze te verkrijgen via %s Google's reCAPTCHA beheerder console %s.

en: You're in the preview mode. Note: All elements work correctly on the front end.
nl_BE: Je bent in de voorbeeldmodus. Let op: alle elementen werken correct op de front-end.

en: You've already responded
nl_BE: Je hebt al gereageerd

en: YouTube video tutorials
nl_BE: YouTube video handleidingen

en: Your API URL and Key can be found in your account on the My Settings page under the “Developer” tab.
nl_BE: Je API URL en sleutel kan je vinden in je account op de pagina mijn instellingen onder de "Ontwikkelaar" tab.

en: Your answer
nl_BE: Je antwoord

en: Your email
nl_BE: Je e-mail

en: Your name
nl_BE: Je naam

en: Your request was successfully submitted. We will get in touch with you until November 10. Thank you!
nl_BE: Je aanvraag is succesvol ingediend. We nemen contact met je op tot 10 november. Hartelijk dank!

en: Zapier Settings
nl_BE: Zapier instellingen

en: Zapier Webhook URL
nl_BE: Zapier webhook URL

en: Zapier integration
nl_BE: Zapier integratie

en: add "Other"
nl_BE: toevoegen "Andere"

en: and get a reply within a day.
nl_BE: en krijg binnen een dag antwoord.

en: and paste it at the desired place in the editor.
nl_BE: en plak deze op de gewenste plek in de editor.

en: button
nl_BE: knop

en: click here
nl_BE: klik hier

en: days
nl_BE: dagen

en: e.g. en, de - Language used by reCAPTCHA. To get the code for your language click %s here %s
nl_BE: bv. nl, de - Taal gebruikt door reCAPTCHA. Om de code voor je taal te krijgen klik je %s hier %s

en: hours
nl_BE: uren

en: left
nl_BE: links

en: minutes
nl_BE: minuten

en: of
nl_BE: van

en: of the survey and paste it into any post.
nl_BE: van de enquête en plak deze in een bericht.

en: or
nl_BE: of

en: page and build your first survey by clicking on the
nl_BE: pagina en bouw je eerste enquête door op te klikken

en: reCAPTCHA Language
nl_BE: reCAPTCHA taal

en: reCAPTCHA Settings
nl_BE: reCAPTCHA instellingen

en: reCAPTCHA Theme
nl_BE: reCAPTCHA thema

en: reCAPTCHA Version
nl_BE: reCAPTCHA versie

en: reCAPTCHA v2 Secret Key
nl_BE: reCAPTCHA V2 geheime sleutel

en: reCAPTCHA v2 Site Key
nl_BE: reCAPTCHA v2 websitesleutel

en: seconds
nl_BE: seconden

en: submissions
nl_BE: inzendingen

en: support specialists.
nl_BE: ondersteuning specialisten.
