Plugins - Survey Maker - Stable (latest release) - en to pl_PL translation catalogue (1059 entries)

en:  %s Nope, you will not! %s All the data(surveys, settings, and submissions) of the plugin will remain unchanged even after switching to the Pro version. You don't need to redo what you have already created with the free version. %s For further detailed instructions, please check out the upgrade guide of the plugin. %s
pl_PL:  %s Nie, nie zrobisz tego! %s Wszystkie dane (ankiety, ustawienia i zgłoszenia) wtyczki pozostaną niezmienione nawet po przejściu do wersji Pro. W bezpłatnej wersji nie musisz powtarzać tego, co już stworzyłeś. %s Dalsze szczegółowe instrukcje znajdziesz w przewodniku aktualizacji wtyczki. %s

en:  Configure the settings and save the hook.
pl_PL:  Dostosuj ustawienia i zapisz hak.

en:  Responses
pl_PL: Odpowiedzi

en:  submissions
pl_PL:  zgłoszenia

en: "Other" answer(s)
pl_PL: „Inne” odpowiedzi

en: "Other" answers
pl_PL: „Inne” odpowiedzi

en: %s %s of %s
pl_PL: %s %s z %s

en: %s By Cookie %s - Detect the users by their browser cookies and limit them.  It will work both for guests and registered users.
pl_PL: %s Przezciasteczko %s — wykrywa użytkowników na podstawie plików cookie ich przeglądarki i ogranicza je. Sprawdzi się zarówno dla gości, jak i zarejestrowanych użytkowników.

en: %s By Cookie and IP %s - Detect the users both by their browser cookies and IP addresses and limit them. It will work both for guests and registered users.
pl_PL: %s Według ciasteczka i adresu IP %s — wykrywa użytkowników zarówno na podstawie ciasteczek przeglądarki, jak i adresów IP i ogranicza je. Sprawdzi się zarówno dla gości, jak i zarejestrowanych użytkowników.

en: %s By IP %s - Detect the users by their IP addresses and limit them. This will work both for guests and registered users. Note: in general, IP is not a static variable, it is constantly changing when the users change their location/ WIFI/ Internet provider.
pl_PL: %s Według IP %s - Wykryj użytkowników po ich adresach IP i ogranicz ich. Będzie to działać zarówno dla gości, jak i zarejestrowanych użytkowników. Uwaga: ogólnie rzecz biorąc, IP nie jest zmienną statyczną, stale się zmienia, gdy użytkownicy zmieniają swoją lokalizację/WIFI/dostawcę Internetu.

en: %s By User ID %s - Detect the users by their WP User IDs and limit them. This will work only for registered users. It's recommended to use this method to get more reliable results.
pl_PL: %s By User ID %s - Wykryj użytkowników według ich identyfikatorów WordPress User ID i ogranicz ich. Będzie to działać tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaleca się korzystanie z tej metody, aby uzyskać bardziej wiarygodne wyniki.

en: %s Center %s - Displays the answers at the center of the container.
pl_PL: %s Na środku %s — Wyświetla odpowiedzi w środku kontenera.

en: %s Left %s - Displays the answers at the beginning of the container.
pl_PL: %s Po lewej %s — wyświetla odpowiedzi na początku kontenera.

en: %s Right %s - Displays the answers at the end of the container.
pl_PL: %s Po prawej %s — wyświetla odpowiedzi na końcu kontenera.

en: %s Space around %s - Displays the answers with space before, between, and after the lines (Only for grid view).
pl_PL: %s Odstęp wokół %s — wyświetla odpowiedzi ze spacją przed, pomiędzy i po wierszach (tylko w widoku siatki).

en: %s Space between %s - Displays the answers with space between the lines (Only for grid view).
pl_PL: %s Odstęp między %s — wyświetla odpowiedzi ze spacją między wierszami (tylko w widoku siatki).

en: %s You can! %s With the help of the plugin, you can create unlimited online surveys with multi sections. Quick, easy, and reliable for creating surveys interesting and engaging to take. %s A drastic increase in conversion rate is guaranteed %s
pl_PL: %s Możesz! %s Za pomocą wtyczki możesz tworzyć nieograniczone ankiety online z wieloma sekcjami. Szybkie, łatwe i niezawodne tworzenie ankiet, które będą interesujące i wciągające. %s Gwarantowany drastyczny wzrost współczynnika konwersji %s

en: %sClassic Dark:%s Dark background, light text.
pl_PL: %sKlasyczny ciemny:%s Ciemne tło, jasny tekst.

en: %sClassic Light:%s Light background, dark text.
pl_PL: %sKlasyczny jasny:%s Jasne tło, ciemny tekst.

en: %sContain:%s Resize the image to be displayed fully.
pl_PL: %sContain:%s Zmień rozmiar obrazu, aby był wyświetlany w całości.

en: %sCover:%s Resize the image so that it fills the whole container. The image may be trimmed to fit.
pl_PL: %sCover:%s Zmień rozmiar obrazu, aby wypełniał cały pojemnik. Obraz może zostać przycięty w celu dopasowania.

en: %sCover:%s Resize the image to cover the whole container. The image may be trimmed to fit.
pl_PL: %sCover:%s Zmień rozmiar obrazu, aby zakrył cały pojemnik. Obraz może zostać przycięty w celu dopasowania.

en: %sFill:%s Resize the image to cover the whole container. The image may be stretched to fit.
pl_PL: %sFill:%s Zmień rozmiar obrazu, aby pokrył cały kontener. Obraz może być rozciągnięty w celu dopasowania.

en: %sNone:%s The image is not resized at all.
pl_PL: %sNone:%s Rozmiar obrazu w ogóle nie jest zmieniany.

en: %sNone:%s The image is not resized.
pl_PL: %sNone:%s Rozmiar obrazu nie został zmieniony.

en: %sUnset:%s Rescale the image to be smaller than contain or none.
pl_PL: %sUnset:%s Zmień skalę obrazu, aby był mniejszy niż zawartość lub nie.

en: %sUnset:%s The variable does not exist.
pl_PL: %sUnset:%s Zmienna nie istnieje.

en: 12 months
pl_PL: 12 miesięcy

en: 5 site
pl_PL: 5 stron

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: Ability to allow users to create a survey from the front-end.
pl_PL: Umożliwia użytkownikom tworzenie ankiet z poziomu interfejsu użytkownika.

en: Ability to manage Survey Maker plugin only for selected user roles.
pl_PL: Możliwość zarządzania wtyczką Kreator Ankiet tylko dla wybranych ról użytkownika.

en: Access by user role
pl_PL: Dostęp według roli użytkownika

en: Access only to selected user role(s)
pl_PL: Dostęp tylko do wybranych ról użytkownika

en: Access only to selected user(s)
pl_PL: Dostęp tylko dla wybranych użytkowników

en: Activate this option, if you want to open the URL in a new tab.
pl_PL: Aktywuj tę opcję, jeśli chcesz otworzyć adres URL w nowej karcie.

en: ActiveCampaign Settings
pl_PL: Ustawienia ActiveCampaign

en: ActiveCampaign automation
pl_PL: Automatyzacja ActiveCampaign

en: ActiveCampaign integration
pl_PL: Integracja z ActiveCampaign

en: ActiveCampaign list
pl_PL: Lista ActiveCampaign

en: Add Gif
pl_PL: Dodaj Gif

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obrazek

en: Add New
pl_PL: Dodaj nową

en: Add Question
pl_PL: Dodaj Pytanie

en: Add Section
pl_PL: Dodaj Sekcje

en: Add a URL link to the survey's logo image.
pl_PL: Dodaj odnośnik URL do obrazu logotypu ankiety.

en: Add a caption
pl_PL: Dodaj podpis

en: Add condition
pl_PL: Dodaj warunki

en: Add new category
pl_PL: Dodaj nową kategorie

en: Add new popup
pl_PL: Dodaj nowe wyskakujące okienko

en: Add new survey
pl_PL: Dodaj nową ankiete

en: Add option
pl_PL: Dodaj opcję

en: Add question
pl_PL: Dodaj pytanie

en: Add section
pl_PL: Dodaj sekcje

en: Additional emails
pl_PL: Dodatkowe e-maile

en: Admin Email
pl_PL: Email Administratora

en: Admin note
pl_PL: Notatka administratora

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: After completing the exporting process, move to the website where you are planning to import those surveys. Click on the Choose file button and pick the JSON file which you exported recently. Click on the Import Now button at the end.
pl_PL: Po zakończeniu procesu eksportu przejdź do witryny, z której planujesz zaimportować ankiety. Kliknij przycisk „Wybierz plik” i wybierz plik JSON, który ostatnio wyeksportowałeś. Na końcu kliknij przycisk „Importuj teraz”.

en: After enabling the integration, the Survey Maker will automatically be added to the event list.
pl_PL: Po włączeniu integracji Kreator Ankiet zostanie automatycznie dodany do listy wydarzeń.

en: After enabling this option, IP address of the users will not be stored in database. Note: If this option is enabled, then the `Limits user by IP` option will not work.
pl_PL: Po włączeniu tej opcji adresy IP użytkowników nie będą zapisywane w bazie danych. Uwaga: Jeśli ta opcja jest włączona, opcja `Ograniczenia użytkowników według IP` nie będzie działać.

en: After enabling this option, User Emails will not be stored in database.
pl_PL: Po włączeniu tej opcji, adresy e-mail użytkowników nie będą zapisywane w bazie danych.

en: After enabling this option, User Names will not be stored in database.
pl_PL: Po włączeniu tej opcji, nazwy użytkowników nie będą zapisywane w bazie danych.

en: Agency
pl_PL: Agencja

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All pages
pl_PL: Wszystkie strony

en: All question types (video guide)
pl_PL: Wszystkie typy pytań (przewodnik filmowy)

en: All submission settings
pl_PL: Wszystkie ustawienia przesyłania

en: Allow HTML in answers
pl_PL: Zezwalaj na HTML w odpowiedziach

en: Allow HTML in section description
pl_PL: Zezwalaj na HTML w opisie sekcji

en: Allow collecting information of logged in users
pl_PL: Zezwalaj na zbieranie informacji o zalogowanych użytkownikach

en: Allow your users to create their own digital dictionaries and learn new words and terms as fastest as possible.
pl_PL: Pozwól swoim użytkownikom tworzyć własne słowniki cyfrowe i uczyć się nowych słów i terminów tak szybko, jak to możliwe.

en: Amount
pl_PL: Wartość

en: Analytics
pl_PL: Analiza

en: Anonymity Survey
pl_PL: Anonimowość ankiet

en: Answer Settings
pl_PL: Ustawienia odpowiedzi

en: Answer default count
pl_PL: Domyślna liczba odpowiedzi

en: Answer font size
pl_PL: Rozmiar czcionki odpowiedzi

en: Answer gap
pl_PL: Przerwa w odpowiedzi

en: Answer image size
pl_PL: Rozmiar obrazu odpowiedzi

en: Answer image sizing
pl_PL: Rozmiar obrazu odpowiedzi

en: Answer letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami odpowiedzi

en: Answer padding
pl_PL: Margines wewnętrzny odpowiedzi

en: Answer styles
pl_PL: Style odpowiedzi

en: Answer view
pl_PL: Widok odpowiedzi

en: Answer view alignment
pl_PL: Wyrównanie widoku odpowiedzi

en: Answers
pl_PL: Odpowiedzi

en: Answers numbering
pl_PL: Numerowanie odpowiedzi

en: Apply changes
pl_PL: Zatwierdź zmiany

en: Approve
pl_PL: Zatwierdź

en: Approved
pl_PL: Zatwierdzone

en: Are you sure you want to delete this question?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to pytanie?

en: Are you sure you want to delete this section?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę sekcję?

en: Are you sure you want to delete?
pl_PL: Czy jesteś pewny że chcesz usunąć?

en: Are you sure you want to go to the next survey page?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przejść do następnej strony ankiety?

en: Are you sure you want to go to the previous question page?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przejść do poprzedniej strony z pytaniami?

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Attempts count
pl_PL: Liczba prób

en: Attract your visitors and convert them into email subscribers and paying customers.
pl_PL: Przyciągnij odwiedzających i zamień ich w subskrybentów poczty e-mail i płacących klientów.

en: Author
pl_PL: Autor

en: Authorize
pl_PL: Autoryzacja

en: Autofill logged-in user data
pl_PL: Automatyczne uzupełnianie danych zalogowanego użytkownika

en: Aweber Integration
pl_PL: Integracja z Aweber

en: Aweber Lists
pl_PL: Listy Aweber

en: Aweber Settings
pl_PL: Ustawienia Aweber

en: Back to Submissions
pl_PL: Wróć do statystyk.

en: Back to classic textarea
pl_PL: Wróc do klasycznego pola tekstowego

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Beautiful, fun, easy to complete. Comes with useful rating questions.
pl_PL: Piękne, zabawne, łatwe do wykonania. Zawiera przydatne pytania oceniające.

en: Best Free support
pl_PL: Najlepsze wsparcie bezpłątne

en: Blank Survey
pl_PL: Xzysta ankieta

en: Block User IP's
pl_PL: Blokuj adres IP użytkownika

en: Block Users by IP addresses
pl_PL: Blokuj użytkowników po adresach IP

en: Border radius
pl_PL: Zaokrąglenie obramowania

en: Brand Awareness Survey Template
pl_PL: Szablon ankiety dotyczącej świadomości marki

en: Brevo Lists
pl_PL: Listy Brevo

en: Brevo Settings
pl_PL: Ustawienia Brevo

en: Build up various types of polls in a minute and get instant feedback on any topic or product.
pl_PL: Twórz różnego rodzaju sondaże w ciągu minuty i otrzymuj natychmiastową informację zwrotną na dowolny temat lub o dowolnym produkcie.

en: Bulk add
pl_PL: Dodaj wiele na raz

en: Business
pl_PL: Biznes

en: Button alignment
pl_PL: Położenie przycisku

en: Button background color
pl_PL: Kolor tła przycisku

en: Button border-radius
pl_PL: Zaokrąglenie ramki przycisku

en: Button font-size
pl_PL: Rozmiar czcionki przycisku

en: Button padding
pl_PL: Wewnętrzny margines przycisku

en: Button size
pl_PL: Rozmiar przycisku

en: Button text color
pl_PL: Kolor tekstu przycisku

en: Buttons text letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami w tekście przycisków

en: Buttons texts
pl_PL: Teksty przycisków

en: Buttons top distance
pl_PL: Górna odległość przycisków

en: Buy Now
pl_PL: Kup teraz

en: Buy Now !
pl_PL: Kup teraz!

en: Buy now
pl_PL: Kup teraz

en: By Percentage
pl_PL: Według procent

en: By Votes
pl_PL: Według głosów

en: By enabling this option, the questions of newly created surveys will be required by default. Note: The changes will not be applied to the already created surveys.
pl_PL: Włączenie tej opcji spowoduje, że pytania w nowych ankietach będą oznaczone domyślnie jako wymagane. Uwaga: zmiany nie zostaną zastosowane do utworzonych wcześniej ankiet.

en: CSS selector(s) for trigger click
pl_PL: Selektory CSS dla kliknięcia wyzwalającego

en: Calculation
pl_PL: Obliczenie

en: Calculation (Pro)
pl_PL: Obliczenia (Pro)

en: Campaign Monitor Settings
pl_PL: Ustawienia Campaign Monitor

en: Campaign Monitor integration
pl_PL: Integracja z Monitorem kampanii

en: Campaign Monitor list
pl_PL: Lista Campaign Monitor

en: Can I create a multi-step survey with the Free version?
pl_PL: Czy mogę utworzyć wieloetapową ankietę w wersji darmowej?

en: Can I get support for the Survey Maker Free version?
pl_PL: Czy mogę uzyskać pomoc dotyczącą bezpłatnej wersji Kreatora Ankiet?

en: Can't load resource.
pl_PL: Nie można wczytać zasobu.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Capitalize
pl_PL: Kapitaliki

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Category status
pl_PL: Status kategorii

en: Center
pl_PL: Na środku

en: Change current survey creation date
pl_PL: Zmień aktualną datę utworzenia ankiety

en: Changes saved.
pl_PL: Zmiany zapisane.

en: Characters
pl_PL: Znaki

en: Chart Builder plugin allows you to create beautiful charts and graphs easily and quickly.
pl_PL: Wtyczka Kreator Wykresów umożliwia łatwe i szybkie tworzenie pięknych wykresów i schematów.

en: Chartify – Best Chart Builder Plugin
pl_PL: Chartify – najlepsza wtyczka Kreatora Wykresów

en: ChatGPT Integration
pl_PL: Integracja z czatem GPT

en: Check button
pl_PL: Przycisk sprawdzenia

en: Checkbox (Multi)
pl_PL: Wielokrotny wybór

en: Choose
pl_PL: Wybierz

en: Choose Template
pl_PL: Wybierz szablon

en: Choose answer
pl_PL: Wybierz odpowiedź

en: Choose the category/categories your survey belongs to. To create a category, go to the %sCategories%s page.
pl_PL: Wybierz kategorię/kategorie, do których należy Twoja ankieta. Aby utworzyć kategorię, przejdź do strony %sCategories%s.

en: Choose the method of user detection:
pl_PL: Wybierz metodę wykrywania użytkownika:

en: Choose the survey which you want to display within the popup from your already created list.
pl_PL: Z listy wybierz ankietę, którą chcesz wyświetlić w wyskakującym okienku.

en: Choose the theme for your survey between these two nice themes.
pl_PL: Wybierz motyw ankiety spośród tych dwóch fajnych motywów.

en: Choose when to show the popup on the website.
pl_PL: Wybierz, kiedy ma się wyświetlać wyskakujące okienko na stronie.

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear color
pl_PL: Wyczyść kolor

en: Clear filters
pl_PL: Wyczyść filtry

en: Clear selection
pl_PL: Usuń zaznaczenie

en: Clear selection button
pl_PL: Przycisk wyczyść wybór

en: Click For Admin Note
pl_PL: Kliknij opcję „Uwaga dla administratora”

en: Click for copy
pl_PL: Kliknij, by skopiować

en: Client ID
pl_PL: ID klienta

en: Client Secret
pl_PL: Tajny klucz klienta

en: Close by pressing the ESC
pl_PL: Zamknij, naciskając klawisz ESC

en: Close caption
pl_PL: Zamknij podpis

en: Code include
pl_PL: Kod zawiera

en: Collapse All
pl_PL: Zwiń listę

en: Collapse section questions
pl_PL: Ukryj pytani sekcji

en: Color value
pl_PL: Wartość koloru

en: Column
pl_PL: Kolumna

en: Column Reverse
pl_PL: Odwróć kolejność w kolumnie

en: Community
pl_PL: Społeczność

en: Conditional Result
pl_PL: Wynik warunkowy

en: Conditional Results
pl_PL: Wyniki warunkowe

en: Configure the scales of the question images.
pl_PL: Skonfiguruj skale dla obrazów w pytaniach.

en: Configure your survey's start page by adding the title, description and styling it the way you want. The start page will be shown to the survey takers before displaying the survey.
pl_PL: Skonfiguruj stronę początkową ankiety, dodając tytuł, opis i stylizując ją według własnego uznania. Strona startowa zostanie wyświetlona osobom biorącym udział w ankiecie przed wyświetleniem ankiety.

en: Congrats! You have already created your first survey.
pl_PL: Gratulacje! Utworzyłeś swoją pierwszą ankietę.

en: Connect
pl_PL: Połącz

en: Connection is lost
pl_PL: Połączenie przerwane

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Contain
pl_PL: Zawiera

en: Conversational surveys
pl_PL: Ankiety konwersacyjne

en: ConvertKit List
pl_PL: Lista ConvertKit

en: ConvertKit Settings
pl_PL: Ustawienia ConvertKit

en: ConvertKit integration
pl_PL: Integracja z ConvertKit

en: Copied!
pl_PL: Skopiowano!

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy the
pl_PL: Skopiuj

en: Copy the following shortcode and paste it in posts. Insert the Survey ID to receive the number of participants of the survey.
pl_PL: Skopiuj następujący krótki kod i wklej go w treści. Wprowadź identyfikator ankiety, aby otrzymać liczbę uczestników ankiety.

en: Copy the given shortcode and insert it into any post or page to show the charts of the submissions of the given survey. Please change 'Your_Survey_ID' to the corresponding ID of your survey.
pl_PL: Skopiuj podany krótki kod i wstaw go do dowolnej treści, aby wyświetlić wykresy zgłoszeń w danej ankiecie. Zmień „Your_Survey_ID” na odpowiedni identyfikator swojej ankiety.

en: Copy user info to clipboard
pl_PL: Kopiuj do schowka informacje o użytkowniku

en: Count
pl_PL: Licznik

en: Create Your First Survey in Under One Minute
pl_PL: Utwórz swoją, pierwszą ankietę w mniej niż minutę

en: Create amazing online polls for your WordPress website super easily.
pl_PL: Twórz z łatwością niesamowite ankiety online dla swojej witryny WordPress.

en: Create powerful and engaging quizzes. Build as many quizzes as you wish. No limit on the count of participants taking the test at the same time. Use the easy-to-use features in the plugin and attract your visitors.
pl_PL: Twórz potężne i wciągające quizy. Twórz tyle quizów, ile chcesz. Brak ograniczenia liczby osób przystępujących jednocześnie do testu. Skorzystaj z łatwych w użyciu funkcji wtyczki i przyciągnij odwiedzających.

en: Create unlimited galleries and include unlimited images in those galleries.
pl_PL: Twórz nieograniczone galerie i umieszczaj w nich nieograniczoną liczbę obrazów.

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Current Date
pl_PL: Bieżąca data

en: Current Time
pl_PL: Czas bieżący

en: Custom CSS
pl_PL: Niestandardowy CSS

en: Custom class for start page container
pl_PL: Klasa niestandardowa dla kontenera strony początkowej

en: Custom class for survey container
pl_PL: Niestandardowa klasa dla pojemnika(container) ankiety

en: Customer Feedback Form Template
pl_PL: Szablon formularza opinii klienta

en: Daily
pl_PL: Dziennie

en: Dashboard results settings
pl_PL: Ustawienia kokpitu wyników

en: Days
pl_PL: Dni

en: Decide whether your survey is active or not. If you choose %sDraft%s, the survey won't be shown anywhere on your website (you don't need to remove shortcodes).
pl_PL: Zdecyduj, czy Twoja ankieta jest aktywna, czy nie. Jeśli wybierzesz %sDraft%s, ankieta nie będzie pokazywana nigdzie w Twojej witrynie (nie musisz usuwać skrótów).

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Default parameters for Survey
pl_PL: Domyślne parametry ankiety

en: Define the scroll offset of the survey container after the animation starts. It works when the survey container is visible on the screen partly and the user starts the survey and moves from one question to another.
pl_PL: Określ przesunięcie przewijania kontenera ankiety po rozpoczęciu animacji. Działa, gdy kontener z ankietą jest częściowo widoczny na ekranie, a użytkownik rozpoczyna ankietę i przechodzi od jednego pytania do drugiego.

en: Define the size of the images added to the answers. Choose from the following properties:
pl_PL: Określ rozmiar obrazów dodawanych do odpowiedzi. Wybierz jedną z następujących właściwości:

en: Delay
pl_PL: Opóźnienie

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Permanently
pl_PL: Usuń permanentnie

en: Delete all submissions of this survey
pl_PL: Usuń wszystkie zgłoszenia dla tej ankiety

en: Delete question
pl_PL: Usuń pytanie

en: Delete section
pl_PL: Usuń sekcję

en: Deleted User
pl_PL: Usuń użytkownika

en: Deleted user
pl_PL: Usuń użytkownika

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Description
pl_PL: Opis

en: Detailed report
pl_PL: Szczegółowy raport

en: Detect users by
pl_PL: Wykryj użytkownika po

en: Detected Countries
pl_PL: Wykryte kraje

en: Detected device
pl_PL: Wykryte urządzenia

en: Determine the length of the submissions to be shown in the Submissions List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,you will see the first 10 words of each submissions in the Submissions page of your dashboard.
pl_PL: Określ długość zgłoszeń, które mają być wyświetlane w tabeli z listą zgłoszeń, umieszczając preferowaną liczbę słów w poniższym polu. (Na przykład: jeśli wpiszesz 10, zobaczysz pierwszych 10 słów każdego zgłoszenia na stronie Zgłoszenia na swoim pulpicie nawigacyjnym.

en: Determine the length of the survey categories to be shown in the Survey categories List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,you will see the first 10 words of each Category in the Survey categories page of your dashboard.
pl_PL: Określ długość kategorii ankiet, które będą wyświetlane w tabeli z listą kategorii ankiet, wpisując preferowaną liczbę słów w poniższym polu. (Na przykład: jeśli wpiszesz 10, zobaczysz pierwsze 10 słów z każdej kategorii na stronie Kategorie ankiet w swoim panelu kontrolnym.

en: Determine the length of the surveys to be shown in the Surveys List Table by putting your preferred count of words in the following field. (For example: if you put 10,  you will see the first 10 words of each survey in the Surveys page of your dashboard.
pl_PL: Określ długość ankiet, które mają być wyświetlane w tabeli z listą ankiet, umieszczając preferowaną liczbę słów w poniższym polu. (Na przykład: jeśli wpiszesz 10, zobaczysz pierwszych 10 słów każdej ankiety na stronie Ankiety na pulpicie nawigacyjnym.

en: Developer
pl_PL: Deweloper

en: Developing a product? Find out more about your target audience with this survey
pl_PL: Rozwijanie produktu? Dzięki tej ankiecie dowiesz się więcej o swojej grupie docelowej

en: Device
pl_PL: Urządzenie

en: Disable Submissions menu item notification
pl_PL: Wyłącz powiadomienia w menu o przesłanych ankietach

en: Disable Survey Maker menu item notification
pl_PL: Wyłącz powiadomienia Kreatora Ankiet w menu

en: Disable limitation
pl_PL: Wyłącz ograniczenie

en: Disable max selection count
pl_PL: Wyłącz maksymalną liczbę zaznaczeń

en: Disable next button
pl_PL: Wyłącz przycisk „Dalej”

en: Disable selection count
pl_PL: Wyłącz liczbę zaznaczeń

en: Disable the right click, copy paste, content selection and copy shortcut keys on your website.
pl_PL: Wyłącz możliwość klikania prawym przyciskiem myszy, kopiowania wklejania, wybierania treści i kopiowania klawiszy skrótów na swojej stronie internetowej.

en: Disable word limitation
pl_PL: Wyłącz ograniczenie słów

en: Dismiss ad
pl_PL: Odrzuć reklamę

en: Display all sections on one page
pl_PL: Wyświetl wszystkie sekcje na jednej stronie

en: Display question summary
pl_PL: Wyświetl podsumowanie pytania

en: Display survey summary
pl_PL: Wyświetl podsumowanie ankiety

en: Do not store IP addresses
pl_PL: Nie przechowuj adresów IP

en: Do not store User Emails
pl_PL: Nie przechowuj adresów e-mail użytkowników

en: Do not store User Names
pl_PL: Nie przechowuj nazw użytkowników

en: Do you want to finish the quiz? Are you sure?
pl_PL: Jesteś pewien, że chcesz zakończyć ankietę?

en: Docs
pl_PL: Dokumentacja

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download example for import
pl_PL: Pobierz przykładowy plik importu

en: Draft
pl_PL: Kopia robocza

en: Dropdown
pl_PL: Upuść

en: Duplicate
pl_PL: Powiel

en: Duplicate section
pl_PL: Kopiuj sekcję

en: Duration old data is successfully updated.
pl_PL: Czas trwania starych danych został pomyślnie zaktualizowany.

en: E-Mail
pl_PL: E-mail

en: E-mail settings
pl_PL: Ustawienia e-maila.

en: Each
pl_PL: Każdy

en: Each result
pl_PL: Każdy wynik

en: Each results
pl_PL: Każdy wynik

en: Easily learn about what customers like. Understand trends with simple questions.
pl_PL: Z łatwością dowiesz się, co lubią klienci. Zrozum trendy za pomocą prostych pytań.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Image
pl_PL: Edytuj obrazek

en: Edit category
pl_PL: Edytuj kategorie

en: Edit popup
pl_PL: Edytuj wyskakujące okienko

en: Edit question
pl_PL: Edytuj pytanie

en: Edit survey
pl_PL: Edytuj ankietę

en: Elegant
pl_PL: Elegancki

en: Email addresses
pl_PL: Adresy e-mail

en: Email configuration
pl_PL: Konfiguracja email

en: Email field is empty
pl_PL: Pole e-mail jest puste

en: Email message
pl_PL: Wiadomość email

en: Employee Satisfaction Survey Template
pl_PL: Szablon ankiety satysfakcji pracowników

en: Enable ActiveCampaign
pl_PL: Włącz ActiveCampaign

en: Enable Aweber
pl_PL: Włącz Aweber

en: Enable Brevo
pl_PL: Włącz Brevo

en: Enable Campaign Monitor
pl_PL: Włącz Campaign Monitor

en: Enable ConvertKit
pl_PL: Włącz ConvertKit

en: Enable EXIT button
pl_PL: Włącz przycisk wyjścia

en: Enable GetResponse
pl_PL: Włącz GetResponse

en: Enable Google integration
pl_PL: Włącz integrację Google

en: Enable Klaviyo
pl_PL: Włącz Klaviyo

en: Enable Mad Mimi
pl_PL: Włącz MadMimi

en: Enable MailChimp
pl_PL: Włącz MailChimp

en: Enable MailPoet
pl_PL: Włącz MailPoet

en: Enable Slack integration
pl_PL: Włącz integracje ze Slack

en: Enable Zapier Integration
pl_PL: Włącz integracje z Zapier

en: Enable animation
pl_PL: Włącz animację

en: Enable animation of the scroll offset of the survey container. It works when the survey container is visible on the screen partly and the user starts the survey and moves from one question to another.
pl_PL: Włącz animację przewijania kontenera ankiety. Działa, gdy kontener ankiety jest częściowo widoczny na ekranie, a użytkownik rozpoczyna ankietę i przechodzi od jednego pytania do drugiego.

en: Enable auto-approve
pl_PL: Włącz automatyczne zatwierdzanie

en: Enable clear answer button
pl_PL: Włącz przycisk czyszczenia odpowiedzi

en: Enable close popup after finish
pl_PL: Włącz zamykanie wyskakującego okienka po zakończeniu

en: Enable confirmation box for leaving the page
pl_PL: Włącz okno potwierdzenia, przy zamykaniu strony

en: Enable copy protection
pl_PL: Włącz ochronę przed kopiowaniem

en: Enable full-screen mode
pl_PL: Włącz tryb pełnoekranowy

en: Enable limitation
pl_PL: Włącz ograniczenie

en: Enable live progress bar
pl_PL: Włącz pasek postępu na żywo

en: Enable popup
pl_PL: Włącz wyskakujące okienko

en: Enable previous button
pl_PL: Włącz przycisk „Poprzednia”

en: Enable randomize answers
pl_PL: Włącz losowanie odpowiedzi

en: Enable randomize questions
pl_PL: Włącz losowanie pytań

en: Enable reCAPTCHA
pl_PL: Włącz reCAPTCHA

en: Enable restart button
pl_PL: Włącz przycisk ponownego uruchomienia

en: Enable start page
pl_PL: Włącz stronę początkową

en: Enable survey loader
pl_PL: Włącz moduł ładujący ankietę

en: Enable text to speech
pl_PL: Włącz zamianę tekstu na mowę

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Submissions menu.
pl_PL: Włącz tę opcję, a powiadomienia nie będą wyświetlane w menu „Przesłane”.

en: Enable this option and the notifications will not be displayed in the Survey Maker menu.
pl_PL: Włącz tę opcję, a powiadomienia nie będą wyświetlane w menu Kreatora ankiet.

en: Enable word limitation
pl_PL: Włącz ograniczenie słów

en: End date:
pl_PL: Data zakończenia:

en: Enter the survey title
pl_PL: Wpisz tytuł ankiety

en: Error message
pl_PL: Wiadomość o błędzie

en: Error: Popup title can not be empty.
pl_PL: Błąd: tytuł wyskakującego okienka nie może być pusty.

en: Error: Survey title can not be empty.
pl_PL: Błąd: Tytuł ankiety nie może być pusty.

en: Event Evaluation Survey Template
pl_PL: Szablon ankiety oceniającej wydarzenie

en: Except
pl_PL: Z wyjątkiem

en: Excerpt words count in list tables
pl_PL: Fragmenty słów liczą się w tabelach list

en: Exit
pl_PL: Wyjście

en: Exit button
pl_PL: Przycisk wyjścia

en: Expand All
pl_PL: Rozwiń listę

en: Expand section questions
pl_PL: Rozwiń pytania sekcji

en: Expand/collapse questions
pl_PL: Rozwiń/zwiń pytania

en: Expiration message:
pl_PL: Wiadomość o wygasaniu:

en: Export
pl_PL: Eksport

en: Export / Import
pl_PL: Eksport / Import

en: Export Filter
pl_PL: Filtry eksportu

en: Export and import surveys
pl_PL: Eksport i import ankiet

en: Export submissions
pl_PL: Eksportuj zgłoszenia

en: Export surveys
pl_PL: Eksportuj ankiety

en: Export to
pl_PL: Eksportuj do

en: Export to JSON
pl_PL: Eksportuj do JSON

en: Export to XLSX
pl_PL: Eksport do XLSX

en: Extra question types
pl_PL: Dodatkowe rodzaje pytań

en: Extra shortcodes
pl_PL: Dodatkowe krótkie kody

en: FAQs
pl_PL: FAQ

en: Facebook Popup Likebox
pl_PL: Wyskakujące okienko Facebooka

en: Facebook button
pl_PL: Przycisk Facebooka

en: Failed
pl_PL: Błędne

en: Fill
pl_PL: Uzupelnij

en: Fill out the information by adding a title, creating questions and so on.
pl_PL: Uzupełnij informacje, dodając tytuł, tworząc pytania itd.

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Finish
pl_PL: Zakończ

en: Finish button
pl_PL: Przycisk zakończenia

en: Font size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: For 100% leave blank
pl_PL: Dla 100% pozostaw puste

en: For more advanced needs, please take a look at our
pl_PL: W przypadku bardziej zaawansowanych potrzeb zapoznaj się z naszym

en: For more information:
pl_PL: Więcej informacji:

en: For questions concerning the Free plugin please post it on the %sWordPress Support Forum%s, otherwise(pre-sale question/pro support), please contact us via %sthis form%s. %sExcellent service is guaranteed!%s
pl_PL: W przypadku pytań dotyczących bezpłatnej wtyczki prosimy o zamieszczenie ich na %sForum pomocy WordPress%s, w przeciwnym razie (pytanie przedsprzedażowe/wsparcie profesjonalne) prosimy o kontakt za pośrednictwem %stego formularza%s. %sGwarancja doskonałej obsługi!%s

en: For security reasons, unused API keys expire after 90 days. When that happens, you'll need to generate a new key.
pl_PL: Ze względów bezpieczeństwa niewykorzystane klucze API tracą ważność po 90 dniach. Kiedy tak się stanie, konieczne będzie wygenerowanie nowego klucza.

en: Free
pl_PL: Darmowy

en: Free Support
pl_PL: Bezpłatna pomoc techniczna

en: From Name
pl_PL: Z Imienia

en: From email
pl_PL: Z emaila

en: From name
pl_PL: Z imienia

en: Frontend Requests
pl_PL: Żądania użytkowników

en: Full screen
pl_PL: Pełny ekran

en: Full screen button color
pl_PL: Kolor przycisku pełnego ekranu

en: Gallery Photo Gallery
pl_PL: Galeria zdjęć

en: GamiPress
pl_PL: Grywalizacja

en: GamiPress integration
pl_PL: Integracja z GamiPress

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General Information:
pl_PL: Ogólne informacje:

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Generated Passwords
pl_PL: Wygenerowane hasła

en: Get 12 months updates and support for the Business package and lifetime updates and support for the Developer package.
pl_PL: Uzyskaj 12-miesięczne aktualizacje i wsparcie dla pakietu BIZNES oraz dożywotnie aktualizacje i wsparcie dla pakietu DEWELOPER.

en: Get honest feedback from guests and use it to improve your upcoming events.
pl_PL: Uzyskaj szczere opinie od gości i wykorzystaj je do ulepszenia nadchodzących wydarzeń.

en: GetResponse
pl_PL: Getresponse

en: GetResponse API Key
pl_PL: Klucz interfejsu API GetResponse

en: GetResponse List
pl_PL: Lista GetResponse

en: GetResponse Settings
pl_PL: Ustawienia GetResponse

en: GetResponse integration
pl_PL: Integracja z GetResponse

en: Give the default value to the height of the WP Editor. It will apply to all WP Editors within the plugin on the dashboard.
pl_PL: Podaj domyślną wartość wysokości edytora WP. Będzie dotyczyć wszystkich edytorów WP w panelu administracyjnym tej wtyczki.

en: Global Leaderboard
pl_PL: Globalna tabela wyników.

en: Global Statistics
pl_PL: Globalne statystyki.

en: Go to the
pl_PL: Idź do

en: Google Client ID
pl_PL: ID klienta Google

en: Google Client Secret
pl_PL: Klucz prywatny klienta Google

en: Google Settings
pl_PL: Ustawienia Google

en: Google sheets integration
pl_PL: Integracja z arkuszami Google

en: Grab your GIFT
pl_PL: Zgarnij swój PREZENT

en: Great for honing in on specific things to improve.
pl_PL: Świetne do doskonalenia konkretnych rzeczy do poprawy.

en: Grid
pl_PL: Siatka

en: Guest
pl_PL: Gość

en: Heading for share buttons
pl_PL: Nagłówki przycisków udostępniania

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Height on mobile
pl_PL: Wysokość na urządzeniach mobilnych

en: Help restaurants get better. Ask questions about your customer's dining experience.
pl_PL: Pomóż restauracjom stać się lepszymi. Zadawaj pytania na temat wrażeń kulinarnych klienta.

en: Hidden (Pro)
pl_PL: Ukryte (Pro)

en: Hide on mobile
pl_PL: Ukryj dla urządzeń mobilnych

en: Hide popup after close
pl_PL: Ukryj wyskakujące okienko po zamknięciu

en: Hide popup after one submission
pl_PL: Ukryj wyskakujące okienko po jednym przesłaniu

en: Hide results
pl_PL: Ukrywanie wyników

en: Hide the bar
pl_PL: Ukryj pasek

en: Hide the pagination text
pl_PL: Ukryj tekst paginacji

en: Home page URL
pl_PL: Adres URL strony głównej

en: Hourly
pl_PL: Co godzinę

en: Hours
pl_PL: Godziny

en: How do I make one question per page in Survey Maker?
pl_PL: Jak utworzyć jedno pytanie na stronę w Kreatorze Ankiet?

en: How to add unlimited number of questions?
pl_PL: Jak dodać nieograniczoną liczbę pytań?

en: How to create a simple survey in 3 steps with the help of the
pl_PL: Jak stworzyć prostą ankietę w 3 krokach za pomocą

en: How to transfer all surveys from one site to another?
pl_PL: Jak przenieść wszystkie ankiety z jednego serwisu na drugi?

en: How to use
pl_PL: Jak korzystać

en: IP and Cookie
pl_PL: IP i ciasteczko

en: If none of these guides help you, ask your question by contacting our
pl_PL: Jeśli żaden z tych przewodników Ci nie pomoże, zadaj pytanie, kontaktując się z naszym

en: If this option is enabled then the 'Limitation by IP' option will not work!
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, opcja „Ograniczenie według adresu IP” nie będzie działać!

en: If you choose one of these templates, your questions will be deleted.
pl_PL: Jeżeli wybierzesz jeden z tych szablonów, twoje pytania zostaną skasowane.

en: If you don't have any ZAP created, go
pl_PL: Jeśli nie masz utworzonego ZAP, idź

en: If you love our plugin, please do big favor and rate us on
pl_PL: Jeżeli uwielbiasz naszą wtyczkę, proszę wyświadcz nam przysługę i oceń ją na

en: If you make a change here, these words will not be translated!
pl_PL: Jeśli dokonasz tutaj zmiany, te słowa nie zostaną przetłumaczone!

en: Image Position
pl_PL: Pozycja obrazka

en: Image height
pl_PL: Wysokość zdjęcia

en: Image object-fit
pl_PL: Dopasowanie obiektu obrazu

en: Image sizing
pl_PL: Wymiary zdjęcia

en: Image width
pl_PL: Szerokość zdjęcia

en: Import Questions
pl_PL: Importowanie pytań

en: Import file
pl_PL: Importuj plik

en: Import now
pl_PL: Importuj teraz

en: Import questions
pl_PL: Import pytań

en: In total %s submission
pl_PL: Łącznie zgłoszeń %s

en: Individual
pl_PL: Indywidualny

en: Individual submission export
pl_PL: Eksport zgłoszeń indywidualnych

en: Install the GamiPress plugin to use the integration. Configure the settings from the Automatic Points Awards section from the GamiPres plugin.
pl_PL: Aby skorzystać z integracji, zainstaluj wtyczkę GamiPress. Skonfiguruj ustawienia w sekcji Automatyczne przyznawanie punktów we wtyczce GamiPress.
    Po włączeniu integracji Kreator Ankiet zostanie automatycznie dodany do listy wydarzeń.

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Integrations
pl_PL: Integracje

en: Integrations settings
pl_PL: Ustawienia integracji

en: Invalid Email address
pl_PL: Niepoprawny adres email

en: Invalid website address
pl_PL: Nieprawidłowy adres strony internetowej

en: It will show the author email of the current survey.
pl_PL: Pokaże adres e-mail autora aktualnej ankiety.

en: It will show the author of the current survey.
pl_PL: Pokaże autora aktualnej ankiety.

en: Join
pl_PL: Dołącz

en: Just create contact
pl_PL: Po prostu utwórz kontakt

en: Klaviyo Integration
pl_PL: Integracja z Klaviyo

en: Klaviyo Settings
pl_PL: Ustawienia Klaviyo

en: Know how well people know your brand. Ask easy questions to find out.
pl_PL: Dowiedz się, jak dobrze ludzie znają Twoją markę. Zadawaj proste pytania, aby się dowiedzieć.

en: Large
pl_PL: Duży

en: Last submission date
pl_PL: Data ostatniego zgłoszenia

en: Lazy loading for images
pl_PL: Leniwe ładowanie obrazów

en: Learn what your website visitors want, need, and expect with the help of Survey Maker. Build surveys without limiting your needs.
pl_PL: Dowiedz się, czego chcą, potrzebują i oczekują odwiedzający Twoją witrynę, korzystając z Kreatora ankiet. Twórz ankiety, nie ograniczając swoich potrzeb.

en: Left
pl_PL: Do lewej

en: Left / Right
pl_PL: Lewa / Prawa

en: Length
pl_PL: Długość

en: Letter spacing
pl_PL: Spazio delle lettere

en: Lifetime
pl_PL: Dożywotnio

en: Lifetime payment
pl_PL: Płatność na całe życie

en: Light
pl_PL: Jasny

en: Likert Scale
pl_PL: Skala Likerta

en: Limit attemps count
pl_PL: Ograniczenie liczby prób

en: Limit by
pl_PL: Ograniczenia przez

en: Limit by country
pl_PL: Ograniczenie według kraju

en: Limitation Users
pl_PL: Ograniczenia użytkowników

en: Limitation of Users
pl_PL: Ograniczenia użytkowników

en: Linear Scale (Pro)
pl_PL: Skala liniowa (Pro)

en: LinkedIn button
pl_PL: Przycisk LinkedIn

en: List
pl_PL: Lista

en: Loader color
pl_PL: Tło animacji ładowania

en: Loading...
pl_PL: Wczytywanie…

en: Log In
pl_PL: Zaloguj się

en: Log In button
pl_PL: Przycisk logowania

en: Logic jump
pl_PL: Skok logiczny

en: Logo URL
pl_PL: Adres URL logotypu

en: Logo position
pl_PL: Położenie logo

en: Logo title
pl_PL: Nazwa logo

en: Looking for an %samazing and flexible plugin%s? You are in a right place! We have done our best to make the time of our customers more manageable. You can import and export your already created surveys from one website to another via JSON format. %sGreat plugin, right?%s
pl_PL: Szukasz %samej i elastycznej wtyczki%s? Jesteś we właściwym miejscu! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ułatwić zarządzanie czasem naszych klientów. Możesz importować i eksportować już utworzone ankiety z jednej witryny do drugiej za pomocą formatu JSON. %sŚwietna wtyczka, prawda?%s

en: Lowercase
pl_PL: Małe litery

en: Mad Mimi Settings
pl_PL: Ustawienia Mad Mimi

en: MadMimi integration
pl_PL: Integracja z MadMimi

en: MailChimp Settings
pl_PL: Ustawienia MailChimp

en: MailChimp Username
pl_PL: Nazwa użytkownika MailChimp

en: MailChimp list
pl_PL: Lista MailChimp

en: MailPoet Integration
pl_PL: Integracja z MailerLite

en: MailPoet Settings
pl_PL: Ustawienia MailPoet

en: MailPoet list
pl_PL: Lista MailPoet

en: Mailchimp integration
pl_PL: Integracja z Mailchimp

en: Make questions required
pl_PL: Utwórz pytania wymagane

en: Make questions required
pl_PL: Pytania wymagane

en: Mark as approved
pl_PL: Oznacz jako zatwierdzone

en: Mark as read
pl_PL: Oznacz jako przeczytane

en: Mark as unread
pl_PL: Oznacz jako nieprzeczytane

en: Market Research Survey Template
pl_PL: Szablon ankiety dotyczącej badania rynku

en: Matrix scale results
pl_PL: Wyniki skali macierzowej

en: Max count of takers
pl_PL: Maksymalna liczba chętnych

en: Max votes count should be
pl_PL: Maksymalna liczba głosów powinna być

en: Maximum number of attempts per user
pl_PL: Maksymalna liczba prób na użytkownika

en: Maximum selection number
pl_PL: Maksymalna liczba wyboru

en: Maximum value
pl_PL: Wartość maksymalna

en: Maybe something went wrong.
pl_PL: Może coś poszło nie tak.

en: Maybe the data has been deleted.
pl_PL: Być może dane zostały usunięte.

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Menu notifications
pl_PL: Powiadomienia w menu

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Message Variables
pl_PL: Zmienne wiadomości

en: Message variables
pl_PL: Zmienne wiadomości

en: Message variables for these features are available only in the Pro version.
pl_PL: Zmienne komunikatów dla tych funkcji są dostępne tylko w wersji Pro.

en: Min votes count should be
pl_PL: Minimalna  liczba głosów powinna być

en: Minimal
pl_PL: Minimalistyczny

en: Minimum selection number
pl_PL: Minimalny numer wyboru

en: Minimum value
pl_PL: Wartość minimalna

en: Minutes
pl_PL: Minuty

en: Modern
pl_PL: Nowoczesny

en: Most popular survey
pl_PL: Najpopularniejsze ankiety

en: Move to trash
pl_PL: Przenieś do kosza

en: Multilingual Surveys
pl_PL: Wielojęzyczne ankiety

en: Must be a valid email address
pl_PL: Adres email musi być poprawny

en: MyCred Integration
pl_PL: Integracja z MyCred

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Need Authorization
pl_PL: Potrzebna autoryzacja

en: Net Promoter Score (NPS)
pl_PL: Wynik Net Promoter Score (NPS)

en: Next
pl_PL: Następny

en: Next Survey
pl_PL: Następna ankieta

en: Next button
pl_PL: Przycisk dalej

en: No data
pl_PL: Brak danych

en: None
pl_PL: Nic

en: Note: The survey has reached the limit of %t inputs out of a maximum of %f. To save changes, please contact your hosting provider to increase the max_input_vars limit.
pl_PL: Uwaga: Ankieta osiągnęła limit %t wejść z maksymalnie %f. Aby zapisać zmiany, skontaktuj się ze swoim dostawcą hostingu w celu zwiększenia limitu max_input_vars.

en: Number
pl_PL: Cyfra

en: On Click
pl_PL: Po kliknięciu

en: On Exit (Pro)
pl_PL: Przy wyjściu (Pro)

en: On Exit - the popup will show up as soon as the user wants to leave the page.
pl_PL: Przy wyjściu - wyskakujące okienko pojawi się, gdy tylko użytkownik będzie chciał opuścić stronę.

en: On click - popup will be shown when the user clicks on the assigned CSS element(s). Select CSS element with the help of CSS selector(s) option.
pl_PL: Po kliknięciu — wyskakujące okienko wyświetli się, gdy użytkownik kliknie przypisany(e) element(y) CSS. Wybierz element CSS za pomocą opcji selektorów CSS.

en: On load
pl_PL: Przy załadowaniu

en: On page load - popup will be shown as soon as the page is loaded.
pl_PL: Podczas ładowania strony — wyskakujące okienko zostanie wyświetlone zaraz po załadowaniu strony.

en: Onetime payment
pl_PL: Płatność jednorazowa

en: Only for logged-in users
pl_PL: Tylko dla zalogowanych użytkowników

en: Open
pl_PL: Otwarte

en: Open in a new tab
pl_PL: Otwórz w nowej karcie

en: Option
pl_PL: Opcja

en: Other
pl_PL: Inne

en: Our YouTube community  guides you to step by step tutorials about our products and not only...
pl_PL: Nasza społeczność YouTube poprowadzi Cię przez samouczki krok po kroku dotyczące naszych produktów i nie tylko...

en: Our products
pl_PL: Nasze produkty

en: PDF export
pl_PL: Eksport PDF

en: PRO Features
pl_PL: Opcje PRO

en: Pagination items positioning
pl_PL: Pozycjonowanie elementów paginacji

en: Paragraph
pl_PL: Ustęp

en: Passed Users Count
pl_PL: Liczba użytkowników

en: Passed users count
pl_PL: Liczba użytkowników, którzy wzięli udział w sondażach

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password for passing survey
pl_PL: Hasło do wypełnienia ankiety

en: Password is wrong!
pl_PL: Hasło jest błędne!

en: Password protected survey
pl_PL: Ankiety chronione hasłem

en: PayPal Client ID
pl_PL: Identyfikator klienta PayPal

en: PayPal Settings
pl_PL: Ustawienia PayPal

en: PayPal integration
pl_PL: Integracja z PayPal

en: Payment details
pl_PL: Szczegóły płatności

en: Payment terms
pl_PL: Warunki płatności

en: Percent
pl_PL: Procent

en: Permissions by user role
pl_PL: Uprawnienia według roli użytkownika

en: Personal
pl_PL: Osobisty

en: Please check your connection and try again
pl_PL: Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie

en: Please feel free to use our other awesome plugins!
pl_PL: Zachęcamy do korzystania z naszych innych wspaniałych wtyczek!

en: Poll Maker
pl_PL: Kreator Sondaży

en: Popup Box
pl_PL: Wyskakujące okienko

en: Popup Survey
pl_PL: Wyskakująca ankieta

en: Popup Surveys
pl_PL: Ankieta popup

en: Popup background color
pl_PL: Kolor tła wyskakującego okienka

en: Popup created.
pl_PL: Utworzono wyskakujące okienko.

en: Popup deleted.
pl_PL: Wyskakujące okienko usunięto.

en: Popup duplicated.
pl_PL: Wyskakujące okienko skopiowano.

en: Popup everything you want! Create informative and promotional popups all in one plugin.
pl_PL: Wszystko, co chcesz w wyskakującym okienku! Twórz wyskakujące okienka informacyjne i promocyjne w jednej wtyczce.

en: Popup height
pl_PL: Wysokość wyskakującego okienka

en: Popup margin
pl_PL: Margines wyskakującego okienka

en: Popup moved to trash.
pl_PL: Wyskakujące okienko przeniesiono do kosza.

en: Popup position
pl_PL: Pozycja wyskakująca

en: Popup restored.
pl_PL: Przywrócono wyskakujące okienko.

en: Popup saved.
pl_PL: Wyskakujące okienko zapisano.

en: Popup trigger
pl_PL: Wyzwalacz wyskakującego okienka

en: Popup width
pl_PL: Szerokość okna podręcznego

en: Popups are deleted.
pl_PL: Usunięto wyskakujące okienka.

en: Popups are duplicated.
pl_PL: Skopiowano wyskakujące okienka.

en: Popups are moved to trash.
pl_PL: Usunięto wyskakujące okienka.

en: Popups are restored.
pl_PL: Przywrócono wyskakujące okienka.

en: Post Author Email
pl_PL: E-mail autora wpisu

en: Post Author Nickname
pl_PL: Pseudonim autora wpisu

en: Post Title
pl_PL: Tytuł wpisu

en: Post id
pl_PL: Identyfikator postu

en: Premium support
pl_PL: Wsparcie premium

en: Prev
pl_PL: Poprzedni

en: Prev Survey
pl_PL: Poprzednia ankieta

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Previous button
pl_PL: Tekst przycisku „Wstecz”

en: Primary
pl_PL: Podstawowy

en: Print
pl_PL: Drukuj

en: Prints the webpage link where the current survey is posted.
pl_PL: Drukuje odnośnik do strony internetowej, na której opublikowana jest bieżąca ankieta.

en: Product Research Survey Template
pl_PL: Szablon ankiety dotyczącej badań produktów

en: Progress bar text
pl_PL: Tekst paska postępu

en: Progress bar text color
pl_PL: Kolor tekstu paska postępu

en: Progress bar text font size
pl_PL: Rozmiar czcionki paska postępu

en: Progress bar text letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami tekstu paska postępu

en: Progress bar text transform
pl_PL: Przekształcenie tekstu paska postępu

en: Promote your Facebook page and get more likes. Powerful functions will make your Facebook profile visible for those who visit your website. Give them a chance to scroll through your Facebook feed and know more about you.
pl_PL: Promuj swoją stronę na Facebooku i zdobądź więcej polubień. Zaawansowane funkcje sprawią, że twój profil na Facebooku będzie widoczny dla osób odwiedzających twoją witrynę. Daj im szansę przewinięcia twojego kanału na Facebooku i dowiedzenia się więcej o tobie.

en: Protect web content from being plagiarized. Prevent plagiarism from your website with this easy to use plugin.
pl_PL: Chroń treści internetowe przed plagiatem. Zapobiegnij plagiatowi w swojej witrynie dzięki tej łatwej w obsłudze wtyczce.

en: Published
pl_PL: Opublikowany

en: Put this shortcode on a page to show the total count of survey categories.
pl_PL: Umieść ten krótki kod na stronie, aby wyświetlić całkowitą liczbę kategorii ankiety.

en: Question
pl_PL: Pytanie

en: Question Categories
pl_PL: Kategorie pytań

en: Question ID
pl_PL: Identyfikator pytania

en: Question alignment
pl_PL: Wyrównanie pytań

en: Question caption font size
pl_PL: Rozmiar czcionki podpisu pytania

en: Question caption hide on mobile
pl_PL: Ukryj podpis pytania na urządzeniach mobilnych

en: Question caption letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami w tytule pytania

en: Question caption text alignment
pl_PL: Wyrównanie tekstu podpisu pytania

en: Question caption text color
pl_PL: Kolor tekstu podpisu pytania

en: Question caption text transform
pl_PL: Transformacja tekstu podpisu pytania

en: Question font size
pl_PL: Rozmiar czcionki (pytań)

en: Question padding
pl_PL: Dopełnienie pytania

en: Question styles
pl_PL: Style pytania

en: Questions
pl_PL: Pytania

en: Questions Count
pl_PL: Licznik pytań

en: Questions library
pl_PL: Biblioteka pytań

en: Questions numbering
pl_PL: Numeracja pytań

en: Quiz Maker
pl_PL: Kreator Quizów

en: Quiz attribute .
pl_PL: Atrybut QUIZu.

en: Quiz attribute deleted.
pl_PL: Atrybut QUIZu usunięty.

en: Quiz created.
pl_PL: QUIZ stworzony.

en: Quiz deleted.
pl_PL: QUIZ uzunięty.

en: Quiz saved.
pl_PL: QUIZ zapisany.

en: Quizzes
pl_PL: Quizy

en: Radio
pl_PL: Jednokrotny wybór

en: Ranking Question Type
pl_PL: Typ pytania rankingowego

en: Rate us
pl_PL: Oceń

en: Read
pl_PL: Czytaj

en: Read the Detailed Guide
pl_PL: Przeczytaj szczegółowy przewodnik

en: Recent surveys
pl_PL: Najnowsze ankiety

en: Redirect URL
pl_PL: Przekieruj adres URL

en: Redirect after submission
pl_PL: Przekieruj po wysłaniu zgłoszenia

en: Redirect delay
pl_PL: Opóźnienie przekierowania

en: Redirect delay (sec)
pl_PL: Opóźnienie przekierowania (sekundy)

en: Redirect to the new tab
pl_PL: Przekieruj do nowej karty

en: Redirecting after
pl_PL: Przekieruj po

en: Refresh questions data
pl_PL: Odśwież dane pytań

en: Remove Image
pl_PL: Usuń obraz

en: Reply To Name
pl_PL: Odpowiedz na nazwę

en: Reply to email
pl_PL: Odpowiedz na e-mail

en: Reply to name
pl_PL: Odpowiedz na nazwę

en: Reports for
pl_PL: Raport dla

en: Reports in dashboard
pl_PL: Raporty w panelu kontrolnym

en: Represent images in an attractive way. Attract people with your own single and multiple free galleries from your photo library.
pl_PL: Przedstaw obrazy w atrakcyjny sposób. Przyciągaj ludzi za pomocą własnych, pojedynczych i wielu bezpłatnych galerii ze swojej biblioteki zdjęć.

en: Request Date
pl_PL: Rezerwacja

en: Request Form
pl_PL: Formularz żądania

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Required questions message
pl_PL: Wiadomość przy wymaganych odpowiedziach

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Reset styles
pl_PL: Zresetuj style

en: Responses cannot be edited
pl_PL: Odpowiedzi nie mogą być edytowane

en: Responsive design
pl_PL: Responsywny design

en: Restart survey button
pl_PL: Tekst przycisku „Restartuj ankietę”

en: Restaurant Evaluation Survey Template
pl_PL: Szablon ankiety dotyczącej oceny restauracji

en: Restore
pl_PL: Przywróć

en: Result
pl_PL: Wynik

en: Results
pl_PL: Wyniki

en: Results Settings
pl_PL: Ustawienia wyników

en: Results with charts
pl_PL: Wyniki na wykresach

en: Reverse
pl_PL: Rewers

en: Right
pl_PL: Do prawejPrawa

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save and close
pl_PL: Zapisz i zamknij

en: Save and new
pl_PL: Zapisz i rozpocznij nową

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Scale-down
pl_PL: Zmniejsz

en: Schedule survey
pl_PL: Zaplanuj ankietę

en: Schedule the Survey
pl_PL: Zaplanuj ankietę

en: Scroll offset(px)
pl_PL: Wyrównanie przewijania (px)

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Seconds
pl_PL: Sekundy

en: Section
pl_PL: Sekcja

en: Sections
pl_PL: Sekcje

en: Sections Count
pl_PL: Licznik sekcji

en: Secure Copy Content Protection
pl_PL: Bezpieczna ochrona treści przed kopiowaniem

en: See All Plugins
pl_PL: Zobacz wszystkie wtyczki

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select Author
pl_PL: Wybór autora

en: Select Category
pl_PL: Wybierz kategorie

en: Select Channel
pl_PL: Wybierz kanał

en: Select Color
pl_PL: Wybierz kolor

en: Select List
pl_PL: Wybierz listę

en: Select Survey
pl_PL: Wybierz ankietę

en: Select Surveys
pl_PL: Wybierz ankiety

en: Select User
pl_PL: Wybierz użytkownika

en: Select an answer
pl_PL: Wybierz odpowiedź

en: Select answer
pl_PL: Wybierz odpowiedź

en: Select default color
pl_PL: Wybierz domyślny kolor

en: Select list
pl_PL: Wybierz listę

en: Select page
pl_PL: Wybierz stronę

en: Select post
pl_PL: Wybierz wpis

en: Select post type
pl_PL: Wybierz rodzaj wpisu

en: Select question
pl_PL: Wybierz pytanie

en: Select question default type
pl_PL: Wybierz domyślny rodzaj pytania

en: Select survey
pl_PL: Wybierz ankietę

en: Select survey loader
pl_PL: Wybierz animację ładowania ankiety

en: Select user role
pl_PL: Wybierz rolę użytkownika

en: Select user roles
pl_PL: Wybierz role użytkowników

en: Selected
pl_PL: Wybrano

en: Selected submissions are deleted successfully.
pl_PL: Wybrane zgłoszenia zostały usunięte.

en: Selected submissions have been marked as read.
pl_PL: Wybrane zgłoszenia zostały zaznaczone jako przeczytane.

en: Selected submissions have been marked as unread.
pl_PL: Wybrane zgłoszenia zostały oznaczone jako nieprzeczytane.

en: Send
pl_PL: Wyslij

en: Send automatic email reporting per session
pl_PL: Wysyłaj automatyczne raporty e-mailowe raz na sesję

en: Send automatic email reporting to admin(s)
pl_PL: Wysyłaj automatyczne raporty e-mailem do administratorów

en: Send email for testing
pl_PL: Wyślij testowego maila

en: Send email to admin
pl_PL: Wyślij e-mail do admina

en: Send email to user
pl_PL: Wyślij e-mail do użytkownika

en: Send mail to admin
pl_PL: Wyślij mail do admina

en: Send mail to user
pl_PL: Wyślij mail do użytkownika

en: Send now
pl_PL: Wyślij teraz

en: Send summary
pl_PL: Wyślij podsumowanie

en: Send test data
pl_PL: Wyślij dane testowe

en: SendGrid API Key
pl_PL: Klucz API SendGrid

en: SendGrid integration
pl_PL: Integracja z SendGrid

en: Session period
pl_PL: Okres sesji

en: Set the height of the textarea by entering a numeric value. It applies to Paragraph question type textarea.
pl_PL: Ustaw wysokość obszaru tekstowego, wprowadzając wartość liczbową. Dotyczy obszaru tekstowego typu „Długi tekst”.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Setup your first point type and go to the Hook page. Choose Survey Maker from the Available Hooks list.
pl_PL: Skonfiguruj swój pierwszy typ punktu i przejdź do strony haki. Z listy dostępnych haków wybierz opcję Kreator Ankiet.

en: Share Dialog
pl_PL: Udostępnij okno dialogowe

en: Short Text
pl_PL: Krótki tekst

en: Shortcodes
pl_PL: Krótkie kody

en: Show Login form
pl_PL: Pokaż formularz logowania

en: Show User Display name
pl_PL: Pokaż nazwę wyświetlaną użytkownika

en: Show User Email
pl_PL: Pokaż e-mail użytkownika

en: Show User First Name
pl_PL: Pokaż imię użytkownika

en: Show User Last Name
pl_PL: Pokaż nazwisko użytkownika

en: Show User Nickname
pl_PL: Pokaż pseudonim użytkownika

en: Show User WordPress Roles
pl_PL: Pokaż role użytkownika WordPress

en: Show character counter
pl_PL: Pokaż licznik znaków

en: Show error message
pl_PL: Pokaż komunikat o błędzie

en: Show on
pl_PL: Pokaż

en: Show only current user results
pl_PL: Pokaż tylko wyniki aktualnego użytkownika

en: Show only in the first section
pl_PL: Pokaż tylko w pierwszej sekcji

en: Show popup title
pl_PL: Pokaż tytuł wyskakującego okienka

en: Show question title as HTML
pl_PL: Pokaż tytuł pytania w HTML

en: Show questions count
pl_PL: Pokaż liczbę pytań

en: Show results after submission
pl_PL: Pokaż wyniki po dodaniu

en: Show results by
pl_PL: Pokaż wyniki według

en: Show section header info
pl_PL: Pokaż informacje nagłówka sekcji

en: Show survey categories count
pl_PL: Pokaż licznik kategorii ankiety

en: Show survey creation date
pl_PL: Pokaż datę utworzenia ankiety

en: Show survey questions count
pl_PL: Pokaż licznik pytań ankiety

en: Show survey sections count
pl_PL: Pokaż licznik sekcji ankiety

en: Show survey title
pl_PL: Pokaż tytuł ankiety

en: Show the Social buttons
pl_PL: Pokaż przyciski Społeczności

en: Show to guests too
pl_PL: Pokaż również gościom

en: Show word/character counter
pl_PL: Pokaż licznik słów/znaków

en: Shows the admin's email that was filled in their WordPress profile.
pl_PL: Pokazuje adres e-mail administratora, który został wprowadzony w jego profilu WordPress.

en: Shows the logged-in user's First Name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
pl_PL: Pokazuje imię zalogowanego użytkownika. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany, krótki kod będzie pusty.

en: Shows the logged-in user's display name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
pl_PL: Pokazuje wyświetlaną nazwę zalogowanego użytkownika. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany, krótki kod będzie pusty.

en: Shows the logged-in user's email. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
pl_PL: Pokazuje adres e-mail zalogowanego użytkownika. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany, krótki kod będzie pusty.

en: Shows the logged-in user's last name. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
pl_PL: Pokazuje nazwisko zalogowanego użytkownika. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany, krótki kod będzie pusty.

en: Shows the logged-in user's nickname. If the user is not logged-in, the shortcode will be empty.
pl_PL: Pokazuje pseudonim zalogowanego użytkownika. Jeśli użytkownik nie jest zalogowany, krótki kod będzie pusty.

en: Shows the submission count of a particular survey.
pl_PL: Pokazuje liczbę przesłanych danych w określonej ankiecie.

en: Shows user's role(s) when logged-in. In case the user is not logged-in, the field will be empty.
pl_PL: Pokazuje role użytkownika po zalogowaniu. W przypadku, gdy użytkownik nie jest zalogowany, pole będzie puste.

en: Sign in to continue
pl_PL: Zapisz się, by kontynuować

en: Site title
pl_PL: Tytuł strony

en: Slack Authorization
pl_PL: Autoryzacja Slack

en: Slack Settings
pl_PL: Ustawienia Slack

en: Slack conversation
pl_PL: Konwersacja Slack

en: Slack integration
pl_PL: Integracja ze Slack

en: Slider (Pro)
pl_PL: Pokaz slajdów (Pro)

en: Slider List (Pro)
pl_PL: Lista pokazów slajdów (Pro)

en: Small
pl_PL: Mały

en: Something goes wrong please reload page
pl_PL: Coś poszło nie tak, proszę odświeżyć stronę

en: Sorry
pl_PL: Przepraszamy

en: Sorry minimum count of questions should be 1
pl_PL: Minimalna liczba pytań powinna wynosić 1

en: Space around
pl_PL: Przestrzeń wokół

en: Space between
pl_PL: Odstęp między

en: Specify the alignment of the answers
pl_PL: Określ wyrównanie odpowiedzi

en: Specify the amount of the payment.
pl_PL: Określ kwotę płatności.

en: Specify the position of the Logo image.
pl_PL: Określ położenie obrazu logotypu.

en: Specify the surveys which must be exported. If you want to export all surveys just leave blank.
pl_PL: Wybierz ankiety, które mają zostać wyeksportowane. Jeśli chcesz wyeksportować wszystkie ankiety, pozostaw puste.

en: Specify the time for one session and the provided email(s) will receive an automatic email notification once during the period.
pl_PL: Określ czas pojedynczej sesji, a na podane adresy automatyczne powiadomienie e-mailem będzie wysłane raz w trakcie tego okresu.

en: Star List (Pro)
pl_PL: Lista gwiazd (Pro)

en: Start
pl_PL: Rozpocznij

en: Start Date from
pl_PL: Data rozpoczęcia od

en: Start Date to
pl_PL: Data rozpoczęcia do

en: Start button
pl_PL: Przycisk rozpoczęcia

en: Start date:
pl_PL: Data rozpoczęcia:

en: Start page
pl_PL: Strona początkowa

en: Start page description
pl_PL: Opis strony początkowej

en: Start page settings
pl_PL: Ustawienia strony początkowej

en: Start page styles
pl_PL: Style strony początkowej

en: Start page title
pl_PL: Tytuł strony początkowej

en: Stripe Publishable Key
pl_PL: Klucz publiczny Stripe

en: Stripe Secret Key
pl_PL: Tajne hasło Stripe

en: Stripe Settings
pl_PL: Ustawienia Stripe

en: Stripe integration
pl_PL: Integracja ze Stripe

en: Styles
pl_PL: Wygląd

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Submission Date
pl_PL: Data statystyk

en: Submission count
pl_PL: Liczba zgłoszeń

en: Submission count per day
pl_PL: Liczba zgłoszeń dziennie

en: Submission deleted.
pl_PL: Zgłoszenie usunięte.

en: Submission id
pl_PL: Identyfikator zgłoszenia

en: Submissions
pl_PL: Statystyki

en: Submissions list table
pl_PL: Tabela z listą zgłoszeń

en: Submissions settings
pl_PL: Ustawienia zgłoszeń

en: Submissions summary export
pl_PL: Eksport podsumowania zgłoszeń

en: Subscribe
pl_PL: Subskrybuj

en: Successfully sent
pl_PL: Pomyślnie wysłane

en: Suggest a Feature
pl_PL: Zaproponuj funkcję

en: Summary
pl_PL: Podsumowanie

en: Summary emails
pl_PL: E-maile z podsumowaniem

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Support for
pl_PL: Wsparcie dla

en: Survey
pl_PL: Ankieta

en: Survey Activity Per Day Settings
pl_PL: Ustawienia aktywności ankiety na dzień

en: Survey Author
pl_PL: Autor ankiety

en: Survey Author Email
pl_PL: Adres e-mail autora ankiety

en: Survey Categories
pl_PL: Kategorie Ankiet

en: Survey Category
pl_PL: Kategoria ankiety

en: Survey ID
pl_PL: Identyfikator ankiety

en: Survey Links by Category
pl_PL: Odnośniki do ankiet według kategorii

en: Survey Maker
pl_PL: Kreator Ankiet

en: Survey Maker Information
pl_PL: Informacje o Kreatorze Ankiet

en: Survey Maker plugin User Manual.
pl_PL: Instrukcja obsługi wtyczki Kreator Ankiet.

en: Survey Maker plugin demo
pl_PL: Wersja demonstracyjna wtyczki Kreator Ankiet

en: Survey Maker plugin pro version
pl_PL: Wersja pro wtyczki Kreator Ankiet

en: Survey Page Link
pl_PL: Odnośnik strony ankiety

en: Survey Templates
pl_PL: Szablony ankiet

en: Survey Title
pl_PL: Tytuł ankiety

en: Survey categories
pl_PL: Kategorie ankiet

en: Survey categories list table
pl_PL: Tabela z listą kategorii ankiet

en: Survey category created.
pl_PL: Kategoria utworzona.

en: Survey category deleted.
pl_PL: Kategoria usunięta.

en: Survey category duplicated.
pl_PL: Skopiowano kategorię ankiety.

en: Survey category saved.
pl_PL: Kategoria zapisana.

en: Survey color
pl_PL: Kolor ankiety

en: Survey cover photo
pl_PL: Zdjęcie okładkowe ankiety

en: Survey created.
pl_PL: Ankieta utworzona.

en: Survey deleted.
pl_PL: Ankieta usunięta.

en: Survey duplicated.
pl_PL: Ankieta sklonowana.

en: Survey link
pl_PL: Odnośnik ankiety

en: Survey list table
pl_PL: Tabela z listą ankiet

en: Survey logo
pl_PL: Logotyp ankiety

en: Survey main URL
pl_PL: Główny adres URL ankiety

en: Survey max-width for mobile
pl_PL: Maksymalna szerokość ankiety dla urządzeń mobilnych

en: Survey mobile width
pl_PL: Szerokość ankiety dla urządzeń mobilnych

en: Survey moved to trash.
pl_PL: Ankieta przeniesiona do kosza.

en: Survey multilanguage
pl_PL: Wielojęzyczne ankiety

en: Survey passed users by user role
pl_PL: Liczba wypełnionych ankiet według roli użytkownika

en: Survey restored.
pl_PL: Ankieta przywrócona.

en: Survey results settings
pl_PL: Ustawienia wyników ankiety

en: Survey saved.
pl_PL: Ankieta zapisana.

en: Survey section description alignment
pl_PL: Dopasowanie opisu sekcji ankiety

en: Survey section description font size
pl_PL: Rozmiar czcionki opisu sekcji ankiety

en: Survey section description letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami w opisie sekcji ankiety

en: Survey section title alignment
pl_PL: Wyrównanie tytułu sekcji ankiety

en: Survey section title font size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu sekcji ankiety

en: Survey section title letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami w tytule sekcji ankiety

en: Survey status
pl_PL: Status ankiety

en: Survey styles
pl_PL: Style ankiety

en: Survey templates
pl_PL: Szablony ankiet

en: Survey title
pl_PL: Tytuł ankiety

en: Survey title alignment
pl_PL: Wyrównanie tytułu ankiety

en: Survey title box shadow
pl_PL: Cień pola tytułu ankiety

en: Survey title font size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu ankiety

en: Survey title letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami w tytule ankiety

en: Survey width
pl_PL: Szerokość ankiety

en: Surveys
pl_PL: Ankiety

en: Surveys are deleted.
pl_PL: Ankiety zostały usunięte.

en: Surveys are duplicated.
pl_PL: Ankiety zostały powielone.

en: Surveys are moved to trash.
pl_PL: Ankiety zostały przeniesione do kosza.

en: Surveys are restored.
pl_PL: Ankiety zostały przywrócone.

en: Surveys default question type
pl_PL: Domyśłny rodzaj pytania w ankiecie

en: Table columns
pl_PL: Kolumny tabeli

en: Terms and Conditions
pl_PL: Regulamin

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text To Speech
pl_PL: Tekst na mowę

en: Text alignment
pl_PL: Wyrównanie tekstu

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text transform
pl_PL: Przekształcenie tekstu

en: Textarea height (public)
pl_PL: Wysokość obszaru tekstowego (publiczna)

en: Thank you for completing this survey.
pl_PL: Dziękuję za wypełnienie ankiety.

en: Thank you for your feedback. The information you provided will help us to improve our customer experience.
pl_PL: Dziękujemy za twoją opinię. Podane przez Ciebie informacje pomogą nam poprawić jakość obsługi klienta.

en: Thank you message
pl_PL: Wiadomość z podziękowaniem

en: The E-mail that was filled in their WordPress site during registration.
pl_PL: Adres e-mail podany w witrynie WordPress podczas rejestracji.

en: The E-mail the user entered into the survey form. It will work only if the email field exists in the form.
pl_PL: E-mail, który użytkownik wpisał w formularzu ankiety. Będzie działać tylko wtedy, gdy pole e-mail istnieje w formularzu.

en: The Email of the author of the post.
pl_PL: Adres e-mail autora wpisu.

en: The ID of the current post.
pl_PL: Identyfikator aktualnego wpisu.

en: The ID of the current user.
pl_PL: Identyfikator aktualnego użytkownika.

en: The ID of the survey.
pl_PL: Identyfikator ankiety.

en: The Nickname of the author of the post.
pl_PL: Pseudonim autora wpisu.

en: The Post title of the current post.
pl_PL: Tytuł wpisu.

en: The URL of the home page.
pl_PL: Adres URL strony głównej.

en: The creation date of the survey.
pl_PL: Data utworzenia ankiety.

en: The date of the submission survey.
pl_PL: Data wypełnienia ankiety.

en: The name the user entered into the survey form. It will work only if the name field exists in the form.
pl_PL: Nazwa wpisana przez użytkownika w formularzu ankiety. Będzie działać tylko wtedy, gdy w formularzu istnieje pole nazwy.

en: The number of the passed users count of the given survey.
pl_PL: Liczba użytkowników którzy wypełnili daną ankietę.

en: The number of the questions of the given survey.
pl_PL: Liczba pytań w danej ankiecie.

en: The number of the sections of the given survey.
pl_PL: Liczba sekcji w danej ankiecie.

en: The survey will be available soon!
pl_PL: Ankieta będzie wkrótce dostępna!

en: The team may respond to your questions within 24 hours.
pl_PL: Zespół może odpowiedzieć na twoje pytania w ciągu 24 godzin.

en: The time of the submission survey.
pl_PL: Czas przesłania ankiety.

en: The title of the survey.
pl_PL: Tytuł ankiety

en: The title of the website.
pl_PL: Tytuł witryny internetowej.

en: The user's display name that was filled in their WordPress site during registration.
pl_PL: Nazwa wyświetlana użytkownika, która została wpisana w witrynie WordPress podczas rejestracji.

en: The user's first name that was filled in their WordPress site during registration.
pl_PL: Imię użytkownika, które zostało wpisane w witrynie WordPress podczas rejestracji.

en: The user's ip address.
pl_PL: Adres IP użytkownika.

en: The user's last name that was filled in their WordPress site during registration.
pl_PL: Nazwisko użytkownika, które zostało wpisane w witrynie WordPress podczas rejestracji.

en: The user's nick name that was filled in their WordPress site during registration.
pl_PL: Pseudonim użytkownika, który został wpisany w witrynie WordPress podczas rejestracji.

en: The user's role(s) when logged-in. In case the user is not logged-in, the field will be empty.
pl_PL: Role użytkownika po zalogowaniu. W przypadku, gdy użytkownik nie jest zalogowany, pole będzie puste.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: There are no questions atteched yet.
pl_PL: Nie ma jeszcze żadnych pytań.

en: There are no results yet.
pl_PL: Nie ma jeszcze wyników.

en: There are no surveys yet
pl_PL: Nie ma jeszcze żadnej ankiety

en: There are no surveys yet.
pl_PL: Nie ma jeszcze ankiet.

en: This field doesn't accept an empty value or a value less than 1.
pl_PL: To pole nie akceptuje wartości pustej ani wartości mniejszej niż 1.

en: This is a required question
pl_PL: To pytanie jest wymagane

en: This survey has expired!
pl_PL: Ankieta już się zakończyła!

en: Though the plugin is %seasy to set up and use%s and has a %ssimple interface%s, please feel free to reach out to us anytime when you have any concerns.
pl_PL: Chociaż wtyczka jest %słatwa w konfiguracji i obsłudze%s i ma %sprosty interfejs%s, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili, jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości.

en: Tick this option to delay the loading of images of questions and answers to improve the performance of your plugin.
pl_PL: Zaznacz tę opcję, aby opóźnić ładowanie obrazków w pytaniach i odpowiedziach, aby poprawić wydajność wtyczki.

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title Alignment
pl_PL: Wyrównanie tytułu

en: To achieve that, you need to divide your survey into separate sections and write one question per section. If you want to drive more traffic and use it as a %s lead generator %s , then the plugin is %s perfect for your needs. %s It %s doesn't require any coding to build your surveys, %s yet it is %s easy to customize %s .
pl_PL: Aby to osiągnąć, musisz podzielić ankietę na osobne sekcje i wpisać po jednym pytaniu w każdej z nich. Jeśli chcesz generować większy ruch i używać jej jako %s generatora leadów %s , wtyczka %s jest idealna dla Twoich potrzeb. %s %s nie wymaga żadnego kodowania do tworzenia ankiet, %s jednak %s można łatwo dostosować %s .

en: To additional emails
pl_PL: Na dodatkowe adresy e-mail

en: To admin
pl_PL: Do administratora

en: To change your GMT
pl_PL: Aby zmienić czas GMT

en: To choose a list, please go to the <strong>Integration</strong> tab of the given survey.
pl_PL: Aby wybrać listę należy przejść do zakładki <strong>Integracja</strong> danej ankiety.

en: To do that, please go to the %sSubmissions%s page of the plugin. There you will find plenty of analysis tools. Want to %sanalyze data from a survey%s? The plugin is %sjust what you needed%s. Collect user feedback and interpret them via reports, charts, and statistics.
pl_PL: Aby to zrobić, przejdź do strony %sSubmissions%s wtyczki. Znajdziesz tam mnóstwo narzędzi analitycznych. Chcesz %sananalizować dane z ankiety%s? Wtyczka jest %s dokładnie tym, czego potrzebujesz%s. Zbieraj opinie użytkowników i interpretuj je za pomocą raportów, wykresów i statystyk.

en: To fill out this form, you must be signed in. Your identity will remain anonymous.
pl_PL: Aby wypełnić ten formularz, musisz się zalogować. Twoja tożsamość pozostanie anonimowa.

en: To insert the Survey into a page, post or text widget, copy shortcode
pl_PL: Aby wstawić Ankietę na stronę, w post lub w widżet tekstowy, skopiuj shortcode

en: To see all Message Variables
pl_PL: Aby zobaczyć wszystkie zmienne wiadomości

en: To users
pl_PL: Do użytkowników

en: Top / Bottom
pl_PL: Góra / Dół

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: Twicedaily
pl_PL: Dwa razy dziennie

en: URL parametr
pl_PL: Parametr adresu URL

en: Understand your users better. Ask simple questions to know what they like.
pl_PL: Lepiej zrozum swoich użytkowników. Zadawaj proste pytania, aby wiedzieć, co lubią.

en: Unique Code
pl_PL: Unikalny kod

en: Unlimited Questions
pl_PL: Nielimitowane pytania

en: Unlimited Surveys
pl_PL: Nielimitowane ankiety

en: Unlimited sites
pl_PL: Nielimitowane strony

en: Unread
pl_PL: Nieprzeczytane

en: Unread results
pl_PL: Nieprzeczytane wyniki

en: Unset
pl_PL: Nieustawione

en: Untitled section
pl_PL: Sekcja bez tytułu

en: Upgrade
pl_PL: Ulepsz

en: Upgrade for
pl_PL: Aktualizacje

en: Upload (Pro)
pl_PL: Prześlij na serwer (Pro)

en: Uppercase
pl_PL: Wielkie litery

en: Use to identify the uniqueness of each attempt.
pl_PL: Użyj, aby określić unikalność każdej próby.

en: User Activity Per Day Settings
pl_PL: Ustawienia aktywności użytkownika na dzień

en: User Email
pl_PL: Email użytkownika

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User IP
pl_PL: IP użytkownika

en: User Information
pl_PL: Informacje o użytkowniku

en: User Name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User Persona Survey Template
pl_PL: Szablon ankiety dotyczącej osobowości użytkownika

en: User email
pl_PL: Email użytkownika

en: User explanation
pl_PL: Wyjaśnienie użytkownika

en: User history settings
pl_PL: Ustawienia historii użytkownika

en: User history shortcode
pl_PL: Krótki kod historii użytkownika

en: User history submissions table columns
pl_PL: Kolumny tabeli przesłanych historii użytkowników

en: User name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User role(s)
pl_PL: Role użytkowników

en: User(s)
pl_PL: Użytkownik(-cy)

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Users Count
pl_PL: Ilość użytkowników

en: Users Display Name
pl_PL: Wyświetlana nazwa użytkownika

en: Users First Name
pl_PL: Imię użytkownika

en: Users IP Address
pl_PL: Adresy IP użytkownika

en: Users IP addresses
pl_PL: Adresy IP użytkowników

en: Users Last Name
pl_PL: Nazwisko użytkownika

en: Users Nick Name
pl_PL: Pseudonim użytkownika

en: Users WordPress Roles
pl_PL: Role użytkowników w WordPressie

en: Users Wordpress Roles
pl_PL: Role WordPress użytkownika

en: VKontakte button
pl_PL: Przycisk VKontakte

en: Video tutorial
pl_PL: Film instruktażowy

en: View
pl_PL: Zobacz

en: View Documentation
pl_PL: Zobacz dokumentację

en: View all question types
pl_PL: Wyświetl wszystkie typy pytań

en: View demo
pl_PL: Zobacz demo

en: View details
pl_PL: Zobacz szczegóły

en: View submissions
pl_PL: Zobacz zgłoszenia

en: WP Editor height
pl_PL: Wysokość edytora WP

en: WP User
pl_PL: Użytkownik WP

en: Watch Video
pl_PL: Obejrzyj film

en: We are unable to store your data
pl_PL: Nie możemy przechowywać Twoich danych

en: We happily support our community. Our Support Care specialists are always ready to help you to use the product more efficiently.
pl_PL: Z radością wspieramy naszą społeczność. Nasi specjaliści pomocy technicznej są zawsze gotowi pomóc ci w efektywniejszym korzystaniu z produktu.

en: We value your feedback and appreciate you taking the time to complete the survey.
pl_PL: Cenimy sobie Twoją opinię i dziękujemy za poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety.

en: We will send you a test data, and you can catch it in your ZAP for configure it.
pl_PL: Wyślemy Ci dane testowe, które możesz złapać w swoim ZAP i skonfigurować.

en: We will send you all data from survey information form with the “AysSurvey” key by POST method.
pl_PL: Wszystkie dane z formularza ankiety z kluczem „AysSurvey” prześlemy metodą POST.

en: Website field is empty
pl_PL: Pole strony internetowej jest puste

en: Weekly
pl_PL: Tygodniowo

en: Where can I find the summary report of my submissions?
pl_PL: Gdzie mogę znaleźć raport podsumowujący moje zgłoszenia?

en: Who will have permission to Survey menu
pl_PL: Kto będzie miał uprawnienia do menu Kreatora Ankiet

en: Width (px)
pl_PL: Szerokość (px)

en: Will I lose the data after upgrading to the Pro version?
pl_PL: Czy stracę dane po aktualizacji do wersji pro?

en: With description
pl_PL: Z opisem

en: With the Free version, you get a lifetime usage for the plugin, however, you will get new updates and support for only 1 month.
pl_PL: Dzięki bezpłatnej wersji wtyczki możesz korzystać z niej przez całe życie, jednak nowe aktualizacje i wsparcie otrzymasz tylko przez 1 miesiąc.

en: With/without description
pl_PL: Z opisem / bez opisu

en: Without description
pl_PL: Bez opisu

en: WooCommerce Integration
pl_PL: Integracja z WooCommerce

en: Word
pl_PL: Słowo

en: Write down a thank you message to be displayed after survey submission. %sAdd Media%s to the message if you wish.
pl_PL: Napisz wiadomość z podziękowaniem, która zostanie wyświetlona po przesłaniu ankiety. %sAdd Media%s do wiadomości, jeśli chcesz.

en: Write the URL link where your survey is located (in Front-end).To open your survey right from the surveys page, please fill in this field and navigate to the general tab to see the 'View' button
pl_PL: Wpisz adres URL, pod którym znajduje się ankieta (w interfejsie). Aby otworzyć ankietę bezpośrednio ze strony z ankietami, wypełnij to pole i przejdź do karty Ogólne, aby zobaczyć przycisk „Wyświetl”

en: Wrong shortcode initialized
pl_PL: Zainicjowano nieprawidłowy krótki kod

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes or No
pl_PL: Tak lub Nie

en: You already passed this survey.
pl_PL: Przeszedłeś już tę ankietę.

en: You can choose default question type which will be selected in the Add new survey page.
pl_PL: Możesz wybrać domyślny typ pytania, który zostanie wybrany na stronie „Dodaj nową ankietę”.

en: You can copy these variables and paste them in the following options from the survey settings
pl_PL: Możesz skopiować te zmienne i wkleić je w następujących opcjach z ustawień ankiety

en: You can get your API key and Client ID from your Account Settings page.
pl_PL: Możesz uzyskać klucz API i identyfikator klienta ze strony Ustawienia konta.

en: You can get your API key from
pl_PL: Klucz API może pobrać z

en: You can get your API key from your
pl_PL: Możesz otrzymać klucz API ze swojego

en: You can get your API key from your Account.
pl_PL: Możesz uzyskać klucz API ze swojego konta.

en: You can get your App Client ID and Client Secret from your App's Basic Information page.
pl_PL: Możesz uzyskać identyfikator klienta aplikacji (App Client ID) i tajny klucz klienta (Client Secret) ze strony podstawowych informacji o aplikacji.

en: You can get your Client ID from %s
pl_PL: Możesz uzyskać swój identyfikator klienta od %s

en: You can get your Publishable and Secret keys on API Keys page on your Stripe dashboard.
pl_PL: Klucze publiczny i hasło znajdziesz na stronie klucze API w panelu kontrolnym Stripe.

en: You can insert your custom placeholder for input. Note your custom text will not be translated
pl_PL: Możesz wstawić własny tekst zastępczy w polu. Pamiętaj, że twój własny tekst nie zostanie przetłumaczony

en: You can write the default answer count which will be showing in the Add new question page (this will work only with radio, checkbox, and dropdown types).
pl_PL: Możesz wpisać domyślną liczbę odpowiedzi, która będzie wyświetlana na stronie „Dodaj nowe pytanie” (działa to tylko w przypadku pól wyboru, wielokrotnego wyboru i listy rozwijanej).

en: You have not answered this question
pl_PL: Nie odpowiedziałeś na to pytanie

en: You must know that our plugin has no limits
                                    Survey Maker offers %sunlimited%s number of sections, questions and answers. However, if you came across to such problem, it is connected with your server. To solve that problem you must access to your cPanel, find your PHP values and enhance the number, and in case you are unable to do that yourself then contact your Hosting provider, so that they do the mentioned for you.
pl_PL: Musisz wiedzieć, że nasza wtyczka nie ma ograniczeń
                                    Kreator ankiet oferuje %snieograniczoną%s liczbę sekcji, pytań i odpowiedzi. Jeżeli jednak spotkałeś się z takim problemem, jest on powiązany z Twoim serwerem. Aby rozwiązać ten problem, musisz uzyskać dostęp do swojego cPanelu, znaleźć wartości PHP i poprawić ich liczbę, a jeśli nie możesz tego zrobić samodzielnie, skontaktuj się ze swoim dostawcą hostingu, aby zrobił to za Ciebie.

en: You need to insert Your Survey ID in the shortcode. It will show the creation date of the particular survey. If there is no survey available/found with that particular Survey ID, the shortcode will be empty.
pl_PL: Musisz wstawić identyfikator ankiety w krótkim kodzie. Wyświetli datę utworzenia konkretnej ankiety. Jeśli nie ma ankiety o podanym identyfikatorze, krótki kod będzie pusty.

en: You need to insert Your Survey ID in the shortcode. It will show the number of the questions of the given survey. If there is no survey available/found with that particular Survey ID, the shortcode will be empty.
pl_PL: Musisz wstawić identyfikator ankiety w krótkim kodzie. Pokazuje liczbę pytań w danej ankiecie. Jeśli nie ma ankiety o podanym identyfikatorze, krótki kod będzie pusty.

en: You need to insert Your Survey ID in the shortcode. It will show the number of the sections of the given survey. If there is no survey available/found with that particular Survey ID, the shortcode will be empty.
pl_PL: Musisz wstawić identyfikator ankiety w krótkim kodzie. Wyświetli liczbę sekcji danej ankiety. Jeśli nie ma ankiety o podanym identyfikatorze, krótki kod będzie pusty.

en: You need to set up reCAPTCHA in your Google account to generate the required keys and get them by %s Google's reCAPTCHA admin console %s.
pl_PL: Musisz skonfigurować reCAPTCHA na swoim koncie Google, aby wygenerować wymagane klucze i uzyskać je za pomocą %s konsoli administracyjnej Google reCAPTCHA %s.

en: You've already responded
pl_PL: Już udzieliłeś odpowiedzi w tej ankiecie

en: YouTube community
pl_PL: Społeczność Youtube

en: YouTube video tutorials
pl_PL: Samouczki filmowe na YouTube

en: Your API URL and Key can be found in your account on the My Settings page under the “Developer” tab.
pl_PL: Adres URL i klucz API można znaleźć na swoim koncie na stronie Moje ustawienia w zakładce „Programista”.

en: Your answer
pl_PL: Twoja Odpowiedź

en: Your email
pl_PL: Twój email

en: Your name
pl_PL: Twoje imię

en: Your request was successfully submitted. We will get in touch with you until November 10. Thank you!
pl_PL: Twoje żądanie zostało pomyślnie przesłane. Skontaktujemy się z tobą do 10 listopada. Dziękujemy!

en: Zapier Settings
pl_PL: Ustawienia Zapier

en: Zapier integration
pl_PL: Integracja z Zapier

en: add "Other"
pl_PL: dodaj niestandardową odpowiedź

en: and get a reply within a day.
pl_PL: i otrzymaj odpowiedź w ciągu jednego dnia.

en: and paste it at the desired place in the editor.
pl_PL: i wklej go w wybranym miejscu w edytorze.

en: button
pl_PL: przycisk

en: click here
pl_PL: kliknij tutaj

en: days
pl_PL: dni

en: e.g. en, de - Language used by reCAPTCHA. To get the code for your language click %s here %s
pl_PL: np. pl, en, de - Język używany przez reCAPTCHA. Aby uzyskać kod dla swojego języka, kliknij %s tutaj %s

en: hours
pl_PL: godziny

en: left
pl_PL: do lewej

en: minutes
pl_PL: minuty

en: of
pl_PL: z

en: of the survey and paste it into any post.
pl_PL: ankiety i  wklej w jakikolwiek wpis.

en: or
pl_PL: lub

en: page and build your first survey by clicking on the
pl_PL: stronę i stwórz swoją pierwszą ankietę klikając w

en: reCAPTCHA Language
pl_PL: Język reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Settings
pl_PL: Ustawienia reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Theme
pl_PL: Motyw reCAPTCHA

en: reCAPTCHA v2 Secret Key
pl_PL: reCAPTCHA v2 - tajne hasło

en: reCAPTCHA v2 Site Key
pl_PL: reCAPTCHA v2 - klucz strony

en: seconds
pl_PL: sekundy

en: submissions
pl_PL: wysłanych ankiet

en: support specialists.
pl_PL: wsparcie specjalistów.
